M jak miłość, odcinek 1570: Dawid oskarży matkę o chorobę psychiczną! Co zrobił syn Jaszewskich, że musieli uciekać z Krakowa? - ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1570: Dawid oskarży matkę o chorobę psychiczną! Co zrobił syn Jaszewskich, że musieli uciekać z Krakowa? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1570: Dawid oskarży matkę o chorobę psychiczną! Co zrobił syn Jaszewskich, że musieli uciekać z Krakowa? - ZWIASTUN

Kim jest Dawid (Iwo Wiciński) z "M jak miłość", co zrobił w przeszłości i przed czym ukrywa się w Grabinie? W 1570 odcinku "M jak miłość" Dawid zaatakuje własną matkę, Olgę Jaszewską (Małgorzata Lewińska) - oskarży ją o chorobę psychiczną! Straszna awantura w domu Jaszewskich odkryje mroczną tajemnice młodego psychopaty. Co zrobił swojej byłej dziewczynie, że aż musieli uciekać z Krakowa i zaszyć się w cichej Grabinie? Co kryje bogaty dom Jaszewskich - zobacz koniecznie ZWIASTUN 1570 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" awanturę zacznie Olga Jaszewska. Matka Dawida będzie przekonana, że to jej synalek zakatował prawie na śmierć bezdomnego i wezwał pomoc, aby zrobić z siebie bohatera. Ale psychol nie pozostanie jej dłużny nie tylko nie przyzna się do winy, ale jeszcze ją zaatakuje!

- Chcę się dowiedzieć, czy miałeś coś wspólnego z tym wypadkiem w lesie! - zacznie wyraźnie wzburzona Olga. 

- Słucham? - Dawid natychmiast przyjmie pozycję obronno-atakującą

- Młody chłopak zastawiał wnyki. Policja jest już na jego tropie! Był w bluzie z kapturem!

- A nie, to od razu powinni mnie aresztować, nie?! - Dawid zacznie drwić z własnej matki. 

- Nie bądź bezczelny tylko odpowiedz na moje pytanie, dobrze?! - Olga z coraz większym trudem będzie nad sobą panować w 1570 odcinku "M jak miłość". 

- To ty mi odpowiedz, dlaczego ty się mnie ciągle czepiasz? Dlaczego nie potrafisz mi do cholery, zaufać?! - Dawid będzie grał na emocjach matki i wzbudzi w niej poczucie winy! 

- Jak ja mam ci zaufać po tym wszystkim, co zrobiłeś?! - wykrzyczy zrozpaczona Olga.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1570: Janek wpadnie w szał! Zmusi Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka od niego. Grozi jej śmierć - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1570: Awantura u Jaszewskich odsłoni mroczne tajemnice sąsiadów Mostowiaków. To dlatego ukryli się w Grabinie!

W tym momencie 1570 odcinka "M jak miłość" Dawid przejdzie do ostatecznego ataku i przypomni matce co się stało  w Krakowie. Synek zarzuci jej, że to wszystko jej wina! Czyżby już przeczuwał, ze nadciąga z odsieczą tatuś?

- Wiesz co, mam dość! Poszedłem na terapię, pracowałem nad sobą, zmieniłem się! A ty nie potrafisz!

W awanturę wplącze się pan Jaszewski (Tomasz Lulek), który w 1570 odcinku "M jak miłość" stanie po stronie synka psychopaty. Sam będzie miał na sumieniu kolejną zdradę, więc chętnie zasłoni to atakiem na żonę "w obronie Dawida".

Czego znowu od niego chcesz? Był w szkole, dopiero wrócił! Stara się, doceń to!

- Zawsze go broniłeś! 

- Gdybyś ty w swoim czasie bardziej go broniła i stanęła za nim murem, nie byłoby tego wszystkiego! Nie musielibyśmy uciekać z Krakowa! - wykrzyczy Oldze w twarz Jaszewski. 

Czy straszna awantura wyciągnie w końcu na jaw straszną tajemnicę Dawida? Jaką zbrodnię popełnił w Krakowie? Kto jest winien jego choroby psychicznej? Pewne jego to, że jego matce nie będzie czego zazdrościć w 1570 odcinku "M jak miłość". 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze