M jak miłość, odcinek 1570: Janek wpadnie w szał! Zmusi Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka od niego. Grozi jej śmierć - ZWIASTUN

2021-03-01 21:31 ag
M jak miłość, odcinek 1570: Janek wpadnie w szał! Zmusi Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka od niego. Grozi jej śmierć - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1570: Janek wpadnie w szał! Zmusi Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka od niego. Grozi jej śmierć - ZWIASTUN

W 1570 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) dostanie ataku furii i przestanie nad sobą panować, kiedy Rafał (Jakub Kucner) zarzuci mu, że dręczy Sonię (Barbara Wypych) bezdusznym zachowaniem! Po raz kolejny Morawski brutalnie odtrąci ukochaną, ale przyjaciel pary w 1570 odcinku "M jak miłość" tak tego nie zostawi. Zadzwoni do Janka, żeby przywołać go do porządku. Ten z kolei nie wytrzyma. Zażąda od Rafała, żeby trzymał Sonię z daleka od niego. Będzie miał ważny powód! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Między Sonią i Jankiem w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie tak źle, że nadzieje na to, że wrócą do siebie mimo tragedii jaka ich spotkała, mimo kalectwa Morawskiego prysną jak bańka mydlana. Wizyty Soni w domu matki Janka, gdzie jej ukochany będzie teraz mieszkał, doprowadzą do kolejnej awantury. Bo sparaliżowany Janek w 1570 odcinku "M jak miłość" wyjątkowo podle potraktuje narzeczoną. Najpierw rzuci jej prosto w oczy, że nie chce z nią być, a potem całkowicie pijany zrani ją jeszcze bardziej.

Wystarczy tylko, że Sonia w 1570 odcinku "M jak miłość" wspomni, że mogą przecież razem przejść przez te trudne chwile, spróbował na nowo ułożyć sobie życie. Bezduszne zachowanie Janka doprowadzi ją do wybuchu. - Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Normalnie żyją na wózku, pracują, rozwijają się, uprawiają sport, kochają… Mają dzieci!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida

Jednak sparaliżowany Janek w 1570 odcinku "M jak miłość" kolejny raz narzeczoną odepchnie. - Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci! - rzuci z pogardą w głosie. - Nie wierzę ci...

- Zawsze wierzyłaś tylko w to, co chciałaś. Widziałaś, co chciałaś widzieć… Sonia, wracaj do domu! I zapomnij o mnie! - krzyknie, a w jej oczach pojawią się łzy.

Po tych okrutnych słowach Sonia w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie bliska załamania psychicznego. Pocieszy ją dopiero Rafał, który będzie przy niej przez cały czas. Skrycie zakochany w przyjaciółce!

M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza to sprawka Dawida?! Janek okrutnie odtrąci Sonię

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Sonia wyciągnie z Rafała prawdę dlaczego Janek ją zostawił

Bezwzględność Janka wobec Soni w 1570 odcinku "M jak miłość" spotka się z gwałtowną reakcją Rafała, który uzna, że czas stanąć w jej obronie i przemówić Morawskiemu do rozsądku. Zadzwoni do niego z pretensjami.

- Wiesz kim ty jesteś?! Skończonym gnojkiem! Nie masz prawa jej tak traktować! Wyżywasz się na niej, a ona na to nie zasłużyła!

W tym momencie w 1570 odcinku "M jak miłość" Janek dostanie ataku furii. - Pamiętasz o co cię prosiłem?! Musisz trzymać Sońkę z daleka ode mnie! Ci goście nie zostawiają niedokończonych spraw! Spaprali sprawę ze mną, ale wrócą! Trzymaj Sońkę z daleka ode mnie!

Rafał w 1570 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że Janek odpycha Sonię celowo, bo boi się, że bandyci, którzy chcieli go zabić w dniu ich ślubu, będą teraz polować także na nią. Życie Janka i Soni nadal będzie zagrożone!

M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odcinek 1570, Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1570. Janek (Tomas Kollarik)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Janek (Tomas Kollarik)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze