M jak miłość, odcinek 1567: Marysia straci rozum! Pozwoli Basi na randki z psycholem Dawidem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1567: Marysia straci rozum! Pozwoli Basi na randki z psycholem Dawidem

M jak miłość, odcinek 1567: Marysia straci rozum! Pozwoli Basi na randki z psycholem Dawidem

2021-02-16 9:47

W 1567 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zrobi się coraz dziwniejsza. Widzi, że rodzina Jaszewskich jest podejrzana, na czele z ich nieprzewidywalnym synkiem. Odkąd zamieszkali w Grabinie, wszędzie tam, gdzie pojawiają się kłopoty, jest i Dawid (Iwo Wiciński). Pech zechciał, że nastolatek uparł się by omotać Basię (Karina Woźniak), która po prostu się w nim zakochała. Artur Rogowski w 1567 odcinku "M jak miłość" zwróci Marysi uwagę, że dzieje się coś podejrzanego. Rogowska zacznie chwalić Basię i wspominać o Jacku (Tomasz Sobczak)! Całkowicie straci rozum?

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1567 odcinku "M jak miłość" Marysia całkowicie straci jasne myślenie. Znów zacznie myśleć o wyjeździe Jacka do Kanady i nie zauważy, że jej córka jest w coraz gorszych tarapatach. Od jakiegoś czasu Rogowska pozwala dziecku niemal na wszystko. Nie dopytuje o to co robi, gdzie jest i o której wychodzi. Tylko Artur w "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że z nową sympatią Basi jest coś nie tak. Odkąd Jaszewscy przeprowadzili się do Grabiny, jak tylko pojawiają się kłopoty, często mają one coś wspólnego z Dawidem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Aneta znów wpakuje Olka za kraty? Niczego nie nauczył ich proces o zabójstwo

M jak miłość odcinek 1567 ZWIASTUN. Janek wyrzuci Sonię ze swojego życia! Psychol Dawid omota 12-letnią Basię

W 1567 odcinku "M jak miłość" Marysia spławi Artura, który poważnie zwróci jej uwagę na zachowanie córki.

- Basia zupełnie straciła głowę dla tego Dawida - zacznie zmartwiony Rogowski.

- Zauważyłam i uważam, że to jest urocze

- Urocze? To zaślepienie, ten brak obiektywizmu?

- Ty zazdrośniku. Takie szkolne miłości zostają w człowieku do końca życia. Zostawiają piękne wspomnienia

- Tak jak jak twoja przyjaźń z Jackiem?

- Zazdrośnik do kwadratu.

- Słuchaj, jak chcesz mi zrobić przyjemność, to powiedz, że on w końcu wylatuje - podsumuje lekarz w 1567 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Koszmarne kłamstwo Izy o gwałcie. Wykorzysta sprawę z przeszłości, żeby manipulować Marcinem

Marysia z "M jak miłość" zawsze wydawała się być rozsądną osobą, ale jak widać chyba woli myśleć o niespełnionej miłości do Jacka, niż własnym dziecku. Pewnym jest, że Dawid już sprowadza na mieszkańców Grabiny kłopoty, a to co ma nadejść, może być dużo gorsze... Ewidentnie chłopak wziął sobie na celownik dziewczynę i jest mu do czegoś potrzebna. Czy ta znajomość w "M jak miłość" doprowadzi do tragedii? Dowiemy się już niebawem. 

M jak miłość, odc. 1567: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński) , Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1567: Dawid (Iwo Wiciński), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1567: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński) , Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze