M jak miłość, odcinek 1564: Córka Kamila zapłaci za jego głupi błąd! Matka wyrzekła się Poli, a teraz Gryc zrobi potworną rzecz - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1564: Córka Kamila zapłaci za jego głupi błąd! Matka wyrzekła się Poli, a teraz Gryc zrobi potworną rzecz - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1564: Córka Kamila zapłaci za jego głupi błąd! Matka wyrzekła się Poli, a teraz Gryc zrobi potworną rzecz - ZDJĘCIA

2021-02-08 20:31

W 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) ostro przesadzi! Przez jego durne żarty i brak jakiegokolwiek umiaru, mała Pola (Hanna Nowosielska) znów będzie cierpiała! Jedyną osobą, którą dziewczynka pokochała jak własną mamę jest Anita (Melania Grzesiewicz). Niestety przez wyskoki Gryca i ona się od niej odwróci! Wszyscy w "M jak miłość" będą mieli serdecznie dość intryganta Kamila. Tym razem posunie się o krok za daleko. Zostanie sam, a Pola go znienawidzi?

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil wywinie Anicie okrutny numer. Znajdzie jej profil na portalu randkowym i podszyje się za jej adoratora. Kobieta wścieknie się, że ten robi sobie z niej głupie żarty. To dopiero początek, bo Kamil zacznie komentować to, co widział na profilu. Dojdzie awantury przy dziecku!

- (...) Sorry, poezja? Spacery przy księżycu? Skąd ty się urwałaś? A i jeszcze to zdjęcie... Ono nie jest dobre. Ja jestem szczery chłopak, więc mówię jak jest. Masz dobre strony i masz słabe strony. Jakbyś, nie wiem, wyeksponowała trochę biust i włożyła jakiś seksowny ciuch, to miałabyś lepsze branie! - powie bezczelnie Gryc, za co Anita uderzy go w twarz! 

- Jesteś takim chamem, ja już cię nie chcę więcej znać!!! - wrzaśnie kobieta w 1564 odcinku "M jak miłość" i wyjdzie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

M jak miłość. Pola połączy Kamila i Anitę. Dzięki niej będą prawdziwą rodziną!

W 1564 odcinku "M jak miłość" Pola będzie świadkiem okropnej sceny.

- Co się stało? - zapyta zmartwione dziecko.

- Wiesz co, chyba trochę przeholowałem... - odpowie nieodpowiedzialny ojciec.

Kamil zda sobie sprawę, że Anita była jedyną osobą, która zawsze pomagała mu z Polą i pokochała jego córkę. Dlatego też spróbuje załagodzić sytuację namawiając Magdę (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) to zorganizowania rzekomego przyjęcia firmowego w ogrodzie Zduńskich. Budzyńska pomoże koledze i faktycznie Anita przyjdzie na imprezę. Tam Gryc usłyszy parę ostrych słów od Piotrka (Marcin Mroczek).

- Na ciebie zawsze można liczyć, że wpakujesz nas na minę. Jesteś jak wrzód na tyłku - powie Zduński.

- O i za to też cię lubię. Ostry, wyrafinowany dowcip.

- To nie był dowcip, tylko szczerość.

- Szczerze mówiąc, to sam siebie mam dosyć Serce mi się ściska, jak tak patrzę na nią. Zrobiłbym wszystko, żeby ona miała normalną rodzinę. Każdy dzieciak z przydziału powinien dostawać takich rodziców jak ty i Kinga - wyzna szczerze Gryc w 1564 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: Romans gwiazd M jak miłość. Iga Krefft pokazała chłopaka i ogłosiła radosną nowinę. Ukochany też grał z nią w serialu - ZDJĘCIA

W 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil kupi kwiaty i kiedy zjawi się Anita, padnie przed nią na kolana!

- Posłuchaj, jeśli chodzi o Polę... - zacznie kobieta, która pomyśli, że Kamil przeprasza tylko ze względu na dziecko.

- Nie chodzi tylko o Polę! Ja cię lubię, bardzo cię lubię i chcę, żebyśmy byli kumplami...

- Kłamca

- No, akurat nie tym razem

W całe zamieszanie w "M jak miłość" wtrąci się Pola.

- Nie podobają ci się kwiatuszki? Są takie ładne, pomagałam tacie je wybrać. (...) Przypilnuję taty, już nigdy nic nie zrobi głupiego - powie dziecko i tym ujmie Anitę.

Wygląda na to, że kobieta, która szczerze uwielbia Polę, wybaczy głupie zachowanie Kamilowi. Nie wiadomo jednak, czy Gryc będzie umiał się zachować w innych takich sytuacji. Musi zacząć myśleć o małej dziewczynce, ponieważ w innym przypadku, ta znów straci "mamę".

Najnowsze