M jak miłość, odcinek 1564: Kamil upokorzy Anitę w okrutny sposób! Każe jej pokazać biust - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1564: Kamil upokorzy Anitę w okrutny sposób! Każe jej pokazać biust - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1564: Kamil upokorzy Anitę w okrutny sposób! Każe jej pokazać biust - WIDEO

2021-02-03 8:33

W 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zachowa się wobec Anity (Melania Grzesiewicz) jak zwykły cham! I to po tym co sekretarka z kancelarii zrobiła dla niego i jego córki Poli (Hania Nowosielska). Wystarczy moment nieuwagi Anity, by Gryc upokorzył ją i wyśmiał w wyjątkowo okrutny sposób. A zacznie się od tego, że w 1564 odcinku "M jak miłość" zajrzy do jej komputera i dowie się, że Anita szuka romantycznej miłości. Wyśle do niej wstrętną wiadomość, a zaraz potem poradzi, że jak chce złapać faceta, to musi pokazać biust. Zobaczcie te sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1564 - poniedziałek, 8.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Obrzydliwy żart Kamila z Anity w 1564 odcinku "M jak miłość" wywoła lawinę komplikacji w relacjach samotnego ojca Poli z jej opiekunką. I wystawi na próbę bliską przyjaźń, która ich połączyło. Jeszcze do niedawna wydawało się, że Kamil i Anita mogą być razem i stworzyć prawdziwą, kochającą rodzinę dla Poli. Jednak Gryc w 1564 odcinku "M jak miłość" zachowa się tak podle wobec przyjaciółki, że Anita będzie miała go już dosyć. Mimo całej miłości jaką darzy Polę, postanowi zerwać wszelkie kontakty ze wstrętnym prawnikiem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1565: Ohydny podstęp Jakuba Karskiego. Będzie udawał, że zakochał się w Oli. To jeszcze małolata - ZDJĘCIA

Jak do tego dojdzie w 1564 odcinku "M jak miłość"? Anita zostanie do późna w pracy i na służbowym komputerze wejdzie na swoje konto na portalu randkowym. Kamil skorzysta z okazji, by przejrzeć jej profil, opis singielki i przy okazji wysłać do niej wiadomość.

"Przystojny brunet wieczorową porą zaprasza cię na kolację. Nie gwarantuję uniesień serca dla pensjonarek, ani upojnego seksu do białego rana, ale błyskotliwą konwersację... i możliwość opieki nad dzieckiem. Wybitnie inteligentnym, po tatusiu. Wchodzisz w to?"

A kiedy Anita w 1564 odcinku "M jak miłość" zobaczy Kamila i Polę przy swoim komputerze, wpadnie we wściekłość. Dojdzie do ostrej kłótni.- Wszedłeś na mój profil? Wysłałeś z niego wiadomość? Jak śmiałeś?!

Zwłaszcza, że Gryc wyśmieje jej marzenia o romantycznej miłości. - Poezja i spacery przy księżycu? Skąd ty się urwałaś? Dla urażonej Anity teksty Kamila w 1564 odcinku "M jak miłość" będą ciosem prosto w serce. Już przecież zaczynała go lubić!

- Anita spodziewa się absolutnie wszystkiego po Kamilu, ale to jest kolejne przekroczenie z jego strony. Jest tak wyczulona na wszystko co on robi w stosunku do niej, że odbiera ten z pozoru niewinny żart jako coś, co miało sprawić jej przykrość. Jakiś rodzaj upokorzenia, jakby Kamil się z niej naśmiewał...Anita czuje się taka obnażona. On grzebał w jej komputerze. Kamil musi zrobić naprawdę bardzo dużo, żeby Anita wybaczyła mu ten kolejny raz - powiedziała Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil pogorszy jest swoją sytuację kiedy poradzi Anicie, żeby na portal randkowy wrzuciła odważniejsze zdjęcia.- Zdjęcie też wrzuciłaś nie najlepsze… Znasz mnie, ja jestem szczery chłopak i mówię ci uczciwie, jak jest… Masz mocne i słabe strony. Gdybyś wyeksponowała biust, włożyła jakiś seksowny ciuch… miałabyś większe branie!

Po tych słowach Anita w 1564 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i uderzy go prosto w twarz. - Wynoś się stąd! Jesteś takim chamem. Ja już cię nie chcę więcej znać! - rzuci do Gryca, gdy ten spróbuje obrócić wszystko w żart. -  Anitka, no co ty… Przecież ja się wygłupiam, żartuję… Po czym wybiegnie z kancelarii nie żegnając się nawet z Polą.

M jak miłość. Kamil wytnie Anicie chamski numer! Upokorzy ją i wciągnie Magdę w podłe kłamstwa

Nie przegap: M jak miłość. Przełomowa kolacja u Budzyńskich. Magda i Andrzej po latach wreszcie zaproszą Zduńskich do siebie. Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Dopiero wtedy w 1564 odcinku "M jak miłość" Kamila dopadną wyrzuty sumienia. - Bardzo zaskoczy Kamila reakcja Anity i zrobi mu się głupio. Zobaczy, że przesadzi. Wydaje mu się, że zrobi fajny żart, natomiast z tego żartu zrobi się gruby problem. Kamil przejdzie niezłą szkołę! - wyjaśnił Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zachowanie taty nie spodoba się także Poli, która w 1564 odcinku "M jak miłość" zażąda, żeby przeprosił Anitę. - Wkurzyłeś Anitę i musisz ją przeprosić...

Gryc szybko pożałuje tego co zrobił Anicie i w 1564 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób, by to odkręcić. W swój plan wtajemniczy Magdę (Anna Mucha) i Kingę (Katarzyna Cichopek). Poprosi byłą kochankę, żeby zaprosiła Anitę na imprezę u Zduńskich przy Deszczowej. "Urządzi" firmowego grilla, żeby załagodzić sytuację z Anitą. 

W decydującym momencie w 1564 odcinku "M jak miłość" Kamil padnie przed nią na kolana z przeprosinami. - Oskarżony okazał skruchę i obiecał poprawę. Nie można tego lekceważyć...- Jeśli chodzi o Polę...- Nie chodzi tylko o Polę! Ja cię lubię! Bardzo cię lubię - wyzna Gryc zaskoczonej sekretarce.

M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL M jak miłość odc. 1564. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1564. Anita (Melania Grzesiewicz)
Najnowsze