M jak miłość, odcinek 1565: Ohydny podstęp Jakuba Karskiego. Będzie udawał, że zakochał się w Oli. To jeszcze małolata - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Ohydny podstęp Jakuba Karskiego. Będzie udawał, że zakochał się w Oli. To jeszcze małolata - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1565: Ohydny podstęp Jakuba Karskiego. Będzie udawał, że zakochał się w Oli. To jeszcze małolata - ZDJĘCIA

2021-02-01 13:08

W 1565 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) rozpocznie obrzydliwą grę z Olą, młodziutką sekretarką, która pracuje w jego agencji detektywistycznej! Nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Ola jest w nim zakochana, ale mimo to pochwali się przy niej, że idzie na randkę z inną. Dla sekretarki to będzie taki cios, że postanowi odjeść z pracy. Dzięki Olewiczowi (Tomasz Dedek) w 1565 odcinku "M jak miłość" Jakub wciągnie Olę do kolejnego śledztwa. Weźmie ją na randkę, ale tylko będzie, że mu się podoba. W decydującej chwili Karski upokorzy małolatę jeszcze bardziej!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wątek Jakuba i Oli w "M jak miłość" ciągnie się już od dłuższego czasu. Zakochana bez wzajemności w swoim szefie sekretarka będzie próbowała różnych sztuczek, żeby zwrócić na siebie uwagę Karskiego. Samotny detektyw, który ostatnio spotyka się z wieloma kobietami bez zobowiązań, nie będzie jednak zainteresowany biurowym romansem z sekretarką, która dla niego jest jeszcze dzieckiem! Żeby dać jej to wyraźnie do zrozumienia w 1565 odcinku "M jak miłość" pochwali się głośno przy Marcinie (Mikołaj Roznerski) i Olewiczu, że poznał kogoś nowego. Załamana Ola postanowi odejść z pracy, żeby dłużej nie patrzeć na szefa, który jej nie chce.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Straszna choroba u Mostowiaków. Lilka będzie błagała bogatego Jacka o pieniądze na leczenie

I wtedy w 1565 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Olewicz. Pocieszy Olę, że Jakub sam nie wie czego chce i trzeba mu to zwyczajnie pokazać. Dzięki jego intrydze Karski wciągnie do kolejnego śledztwa Olę, która pomoże mu w obserwacji niewiernego mężczyzny. Jak podaje "Świat Seriali" podczas tej akcji Jakub będzie udawał, że zakochał się w Oli. Mało tego! W 1565 odcinku "M jak miłość" pocałuje sekretarkę, nie zważając na to, że dziewczyna może odebrać ten pocałunek dość jednoznacznie.

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Przełomowa kolacja u Budzyńskich. Magda i Andrzej po latach wreszcie zaproszą Zduńskich do siebie. Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

Zakochana Ola w 1565 odcinku "M jak miłość" zmusi Jakuba, żeby poszedł z nią na randkę, ale Karski w ostatniej chwili się wykręci. Upokorzy małolatę tekstem, że pracują razem i nic z tego nie będzie, bo romanse w biurze zwykle źle się kończą. - Z tego nie może wyjść nic dobrego - uzna Jakub. Lecz Ola nie przyjmie tego do wiadomości.

Młodziutka sekretarka w 1565 odcinku "M jak miłość" wpadnie we wściekłość. I pokaże, na co ją stać.  - Jeśli uważasz, że praca jest ważniejsza od bycia szczęśliwym, to jesteś po prostu idiotą... szefie. Umówisz się ze mną na tę randkę czy nie, do cholery? - wygarnie Jakubowi. Po tym wybuchu Oli w 1565 odcinku "M jak miłość" Karski się zgodzi, ale chyba tylko po to, żeby dziewczyna się od niego odczepiła raz na zawsze.

M jak miłość odc. 1565. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Katarzyna Mosek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Katarzyna Mosek)
M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Katarzyna Mosek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze