M jak miłość, odcinek 1554: Jakub przez Marcina wplącze się w romans z Olą. To jeszcze dziecko! - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1554: Jakub przez Marcina wplącze się w romans z Olą. To jeszcze dziecko! - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1554: Jakub przez Marcina wplącze się w romans z Olą. To jeszcze dziecko! - ZWIASTUN

2020-12-28 10:44

W 1554 odcinku "M jak miłość" przyjaźń Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie wystawiona na ciężką próbę z powodu sekretarki, która pracuje z nimi w agencji detektywistycznej. Karski wścieknie się na Chodakowskiego kiedy ten zacznie ingerować w jego relacje z Olą Łęcką (Katarzyna Mosek). Dla całej trójki w 1554 odcinku "M jak miłość" będzie jasne, że napięta atmosfera w firmie rzutuje na ich pracę. Ola, zakochana w Karskim bez wzajemności, znajdzie wsparcie w Marcinie. To on wplącze przyjaciela w romans?

"M jak miłość" odcinek 1554 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Życie miłosne Jakuba Karskiego w "M jak miłość" to pasmo niekończących się klęsk. Kiedyś przyjaciel i wspólnik Marcina spotykał się z Izą (Adriana Kalska), ale od tego czasu bardzo źle wybiera sobie dziewczyny. I zdaje się nie zauważać Oli Łęckiej, młodziutkiej sekretarki, która niemal od samego początku pracuje z nimi w agencji detektywistycznej.

W 1554 odcinku "M jak miłość" Ola spróbuje kolejny raz zwrócić na siebie uwagę Karskiego. Nie pomogą jednak ani wiśnie, które podaruje szefowi w prezencie, ani delikatne aluzje Olewicza (Tomasz Dedek) jak wspaniałą dziewczyną jest Łęcka. Jakub będzie zachowywał się tak, jakby miał klapki na oczach. Nie pozwoli sobie nawet na flirt z dużo młodszą pracownicą.

Właśnie dlatego w 1554 odcinku "M jak miłość" Marcin weźmie sprawy w swoje ręce. I postanowi zeswatać Jakuba z Olą organizując ich wspólny trening bokserski. Karski zorientuje się w planach Chodakowskiego. Wkurzy się na przyjaciela, że chce go wplątać w firmowy romans. - Po cholerę wmanewrowałeś mnie w ten trening z Olką?! Ty nie widzisz, że ona się we mnie podkochuje?

- Ma dobry gust... Sorry, z Klaudią ci nie wyszło, więc pomyślałem, że może...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński znów będzie ojcem. Rodzina Andrzeja i Magdy nagle się powiększy

Ale Jakub w 1554 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał ochoty na randkę z Olą. Dla niego Łęcka nie będzie atrakcyjną kobietą, tylko dzieckiem, które różnymi sztuczkami próbuje go zdobyć. - Po pierwsze nie ma nic gorszego niż biurowy romans! Po drugie to jeszcze dzieciak, a ja jestem jej szefem! I po trzecie, najważniejsze... To kompletnie nie jestem nią zainteresowany!- Słuchaj, zrobisz jak będziesz chciał! Ale moim zdaniem masz taki diament pod nosem, a wybierasz jak wybierasz! - Marcin nie odpuści przyjacielowi.

W 1554 odcinku "M jak miłość" będzie go przekonywał do związku z Olą, która mimo młodego wieku jest świetną i piękną dziewczyną, sumienną pracownicą, na którą zawsze można liczyć. 

M jak miłość, odcinek 1554 ZWIASTUN. Marcin nakryje Izę z Michałem! Matka Amelki ostrzeże ją przed mężem sadystą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

Mimo to Marcin w 1554 odcinku "M jak miłość" kiepsko poradzi sobie w roli swatki. Jakub rzuci nawet dziwną uwagę w związku z Izą. - Nie każdy ma tyle szczęścia, co ty!- Kwestia wyboru Jakub!

- To może pozwól, że ja też sam sobie wybiorę! - doda Karski. Nie zdoła się jednak wykręcić od treningu z Olą. Zakochana sekretarka w 1554 odcinku "M jak miłość" straci cierpliwość i o mało ukochanego nie znokautuje! Nie zniesie bowiem, że Karski tak podle ją ignoruje. Dopiero po potężnym ciosie bokserskim Jakub zrozumie jak Oli na nim zależy. I powoli zacznie się do niej przekonywać, a różnica wieku i wspólna praca przestaną być problemem. 

M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Katarzyna Mosek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1554. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Katarzyna Mosek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze