zajawka Iga Krefft

i

Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Romans gwiazd M jak miłość. Iga Krefft pokazała chłopaka i ogłosiła radosną nowinę. Ukochany też grał z nią w serialu - ZDJĘCIA

2021-02-03 8:33

Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" na Instagramie pochwaliła się swoim szczęściem i przekazała radosną nowinę. 26-letnia gwiazda "M jak miłość" od pięciu lat jest w związku z innym aktorem z serialu. Po raz kolejny Krefft pokazała zdjęcie chłopaka na bardzo romantycznym ujęciu. Zapewne niewielu fanów ekranowej Uli wie, że zakochani grali razem także w "M jak miłość" kilka lat temu. Kim jest chłopak Igi Krefft, Wiktor Ejryszew? W jakiej roli pojawił się w serialu u jej boku?

Kim jest chłopak Igi Krefft? Kogo grał w "M jak miłość"?

Nie jest żadną tajemnicą, że Iga Krefft jest zakochana, a jej chłopakiem jest aktor, scenarzysta i reżyser, który pojawił się także w "M jak miłość". Od pięciu lat serialowa Ula jest w udanym związku, ale niezbyt często pokazuje zdjęcia ukochanego na Instagramie. Wiktor Ejryszew u boku gwiazdy "M jak miłość" na jej profilu pojawił się po raz pierwszy latem 2018 roku. Wtedy pisaliśmy o ich romansie TUTAJ >>>  

Teraz Iga Krefft przekazała swoim fanom radosną nowinę, bo okazja ku temu była wyjątkowa. Serialowa Ula z "M jak miłość" na romantycznym spacerze z chłopakiem ogłosiła wszystkim na Instagramie. "Favourite Human?Jestem zakochana już prawie 5 lat?"

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Ula i Bartek znikną z Grabiny. Pożegnają się z rodziną i rozpoczną nowe życie

G​wiazda M jak miłość przerwała milczenie. Iga Krefft powiedziała o chorobie, która zmieniła jej życie!

Sprawdź też: M jak miłość. Iga Krefft powiedziała o chorobie, która ją zmieniła! Dramatyczny apel gwiazdy - WIDEO

Kim jest chłopak Igi Krefft? Wiktor Ejryszew zagrał razem z nią w serialu ponad dwa lata temu, ale nie jest tylko aktorem. To zdolny scenarzysta i i reżyser, który pisze też skecze. Kogo ukochany aktorki grał w "M jak miłość"? To był zaledwie mały epizod w serialu. W 2017 roku Wiktor Ejryszew pojawił się gościnnie w 1305 odcinku "M jak miłość". Wcielał się w postać studenta, jednego z klientów pensjonatu "Siedlisko" Uli w Grabinie. Po pobycie nie chciał zapłacić właściciele!

Dokładnie w grudniu 2015 roku Iga Krefft i Wiktor Ejryszew spotkali się po raz pierwszy. Gwiazda "M jak miłość" w nielicznych wpisach na Instagramie o życiu prywatnym pisze o ukochanym - "Jest moim najlepszym przyjacielem i ulubionym człowiekiem", "Miłość mojego życia". Widać, że są razem bardzo szczęśliwi. Fani aktorki też są zdania, że stanowią z ukochanym idealnie dobraną parę. Serdecznie gratulujemy!

Najnowsze