M jak miłość, odcinek 1563: Paweł powie France o ślubie! Czwarty raz się ożeni, a przecież jej nie kocha - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Paweł powie France o ślubie! Czwarty raz się ożeni, a przecież jej nie kocha - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł powie France o ślubie! Czwarty raz się ożeni, a przecież jej nie kocha - WIDEO

2021-02-02 20:27

W 1563 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zrozumie, że nie kocha Franki (Dominika Kachlik), a mimo to wspomni nowej dziewczynie o ślubie. Nie dość, że Zduński wpakuje się w związek, który w zasadzie nie ma żadnej przyszłości, bo dla niego Franka jest jak "towar zastępczy", to jeszcze pozwoli, żeby góralka zakochała się w nim bez pamięci. Ich związek w 1563 odcinku "M jak miłość" będzie zmierzał w wyjątkowo niebezpieczną stronę kiedy dziewczyna Pawła wyzna mu miłość, a jego sparaliżuje strach. Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Paweł i Franka z "M jak miłość" będą ze sobą na poważnie, a nowy związek Zduńskiego z szaloną góralką z Bukowiny Tatrzańskiej zakończy się ślubem? Jeśli tak, byłby to już czwarty ślub Pawła, który ma za sobą trzy rozwody i do tego serię nieudanych romansów. Ostatnio był tak blisko z Julką (Joanna Kuberska), ale rozstali się, bo ona chciała czegoś więcej - dziecka, małżeństwa i rodziny, a Paweł nie był na to gotowy. Mimo, że w 1563 odcinku "M jak miłość" między Franką i Pawłem zrobi się naprawdę gorąco, to Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie uwierzy w szczerość uczuć syna do nowej dziewczyny. Rogowska zacznie się bać, że Franka to taka "opcja zastępcza".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem!

Coś będzie na rzeczy, bo w 1563 odcinku "M jak miłość" Paweł okłamie Frankę nawet w sprawie brutalnego pobicia. Wmówi jej, że miał wypadek na rowerze. Nie będzie chciał jednak wnikać w szczegóły jak doszło do tragedii i skąd ma obrażenia na twarzy. - Zdarza się, a poza tym nic mi nie jest - zapewni dziewczynę. I przy okazji w 1563 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz wspomni przy niej o ślubie. Niby żartem, a jednak. - Do wesela się zagoi! - stwierdzi, a jest już przecież po trzech rozwodach!- No mam nadzieję! - uśmiechnie się Franka.

M jak miłość, odcinek 1563 ZWIASTUN. Janek przeżyje postrzał, ale zabójca ucieknie policji! Będzie naprawdę źle

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula nie będzie w ciąży z Arturem! Zdradzony Marek i tak zażąda rozwodu - ZWIASTUN

Coraz  bardziej zakochana dziewczyna Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" wyzna bowiem Zduńskiemu miłość, czym zupełnie go zaskoczy. - Sam spadaj... Wiesz, że zakochałam się w tobie od pierwszego wejrzenia? Nie nie mów, nie przyspieszajmy... Chcę, żebyś był absolutnie pewien... - wyjaśni, a Paweł nie zdoła jej nic odpowiedzieć. Nie będzie w stanie pokochać Franki, tak jak ona jego? To się okaże wkrótce w "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1563: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1563. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Najnowsze