M jak miłość, odcinek 1563: Marysia nie uwierzy w miłość Pawła do Franki. Tylko Barbara będzie po ich stronie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Marysia nie uwierzy w miłość Pawła do Franki. Tylko Barbara będzie po ich stronie

M jak miłość, odcinek 1563: Marysia nie uwierzy w miłość Pawła do Franki. Tylko Barbara będzie po ich stronie

2021-01-21 15:43

W 1563 odcinku "M jak miłość" matka (Małgorzata Pieńkowska) Pawła (Rafał Mroczek) nie będzie w stanie uwierzyć, że jej syn naprawdę pokochał uroczą Frankę (Dominika Kachlik). Marysia zacznie się obawiać, że Paweł nie traktuje dziewczyny serio i może ją skrzywdzić! Ale Barbara (Teresa Lipowska) wkroczy do akcji absolutnie pewna, że Paweł i Franka spędzą ze sobą szczęśliwie resztę życia! Która z dam rodu Mostowiaków będzie miała rację w 1563 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1563 odcinku "M jak miłość" Barbara po raz kolejny wybierze się do Warszawy w sprawach swoich wnuków. Tym razem odwiedzi Pawła, u którego akurat będzie Franka.. Barbara znów okaże wielką sympatię nowej dziewczynie Pawła i przy okazji pogawędki wykona bardzo znaczący gest!

Barbara zaprosi Frankę w 1563 odcinku "M jak miłość" na niedzielny obiad do centrum świata Mostowiaków, czyli do swojego domu w Grabinie! Zanim jednak do tej biesiady dojdzie nestorka rodu zdąży wymienić poglądy na temat relacji Franki z Pawłem z Marysią. I okaże się, że tylko Barbara stoi po ich stronie!

Czytaj też: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Po powrocie do domu w 1563 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa wyzna, że polubiła Frankę. I będzie niezłomnie obstawać przy swoim - Franka to kobieta życia Pawła!

- Pasują z Pawłem do siebie - oceni.

- Fajna z niej dziewczyna - potwierdzi Rogowska. - Boję się tylko, czy nie jest dla Pawła taką... opcją zastępczą?

- A nawet jeśli, to zobaczysz, że Franka, prędzej czy później, zdobędzie jego serce - Barbara stanowczo zamknie wszelką dyskusję na ten temat. 

Jak dotąd wszystkie opinie Barbary na temat ludzi i zdarzeń w "M jak miłość" sprawdzały się. Czy tak będzie również w 1563 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

Najnowsze