M jak miłość, odcinek 1563: Bracia Zduńscy pogodzą się po tej tragedii. Przerażający koniec wojny Piotrka i Pawła o Kingę - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Bracia Zduńscy pogodzą się po tej tragedii. Przerażający koniec wojny Piotrka i Pawła o Kingę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1563: Bracia Zduńscy pogodzą się po tej tragedii. Przerażający koniec wojny Piotrka i Pawła o Kingę - WIDEO

W 1563 odcinku "M jak miłość" zacznie się wielki przełom w braterskiej relacji Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) Zduńskich. Bohaterski czyn szwagra Kingi (Katarzyna Cichopek) może nareszcie zakończyć przedłużającą się wojnę braci o panią Zduńską! Paweł nawet nie będzie się zastanawiał - kiedy zobaczy, że Piotrkowi grozi prawdziwe niebezpieczeństwo, podstawi własną głowę! Jak to się dla niego skończy przekonamy się w 1563 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1563 odcinku "M jak miłość" w wyniku kolejnego podłego spisku Kamili (Anna Gorajska) dojdzie do wielkiej tragedii! Napadnięta przez podejrzanego, a niezadowolonego klienta kancelarii prawniczka, odruchowo zrzuci winę na... Piotrka! A ów Rykalski (Paweł Hartlieb) nie będzie się długo zastanawiał - wyśle za Zduńskim swoich oprychów!

I pech - a może szczęście? - trafi, że rozmowę dwóch chłopców do bicia pana Rykalskiego podsłucha Paweł. Bandyci będą się naradzali w bistro Kingi w 1563 odcinku "M jak miłośc" nad tym, jak mecenas Zduński wygląda. I co zrobi Paweł, kiedy zrozumie, że jego bratu zagraża wielkie niebezpieczeństwo? Nadstawi własną głowę!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

- Ściągnąłeś zdjęcie tego Zduńskiego? - będą rozmawiali bandyci oglądając twarz Piotrka na telefonie. 

Nie jestem wtajemniczony w temat Kamili i nie wiem skąd tych dwóch oprychów nagle się znalazło przy bistro ale usłyszałem ich rozmowę i zrozumiałem, że sytuacja jest napięta - zdradza Rafał Mroczek w "Kulisach M jak miłość".

I w tym momencie 1563 odcinka "M jak miłość" Paweł zachowa się jak prawdziwy bohater. Podejdzie do stolika bandytów i przedstawi się imieniem brata!

- Piotr Zduński, panowie podobno mnie szukacie?!

Na takie dictum w 1563 odcinku "M jak miłość" bandyci ruszą wykonać zlecenie i skatują Pawła do krwi. Kiedy Piotrek znajdzie go całego we krwi w rowerowni natychmiast wezwie pomoc i pojedzie z nim do szpitala. Czy ten wielki czyn Pawła będzie przełomem w jego przedłużającym się konflikcie z Piotrkiem?

- Miedzy Piotrkiem a Pawłem pojawiła sie spora rysa i oni sami nie wiedzą jak to naprawić. Musi w ich życiu zdarzyć się coś, co ułatwi ten pierwszy krok - mówi o braterskim konflikcie Marcin Mroczekw "Kulisach M jak miłość". - Przełomem jest sytuacja, w której Paweł zostaje ofiarą konspiracji Kamili. Paweł nie kalkuluje w tym momencie czy to m pomóc w odbudowaniu relacji z bratem, czy nie. Działa impulsywnie i staje w obronie brata bo to jest jego rodzina - wtóruje bratu Rafał Mroczek 

- Chcieli cię dorwać, ale im dowaliłem - powie zakrwawiony Paweł Piotrkowi w 1563 odcinku "M jak miłość".

- Sytuacja, która teraz ma miejsce pokazuje, że jednak rodzina jest ponad wszystko - komentuje finał tej historii Katarzyna Cichopek z tajemniczym uśmiechem w "Kulisach M jak miłość'. 

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Najnowsze