M jak miłość, odcinek 1562: Sonia i Janek dostaną od Kisielowej fortunę na dom! Te pieniądze wszystko zmienią

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1562: Sonia i Janek dostaną od Kisielowej fortunę na dom! Te pieniądze wszystko zmienią

M jak miłość, odcinek 1562: Sonia i Janek dostaną od Kisielowej niezwykły prezent. Odda im wszystko co ma!

2021-02-01 21:09

Takiego gestu w "M jak miłość" chyba jeszcze nie było! Z okazji ślubu Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik), Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) w 1562 odcinku "M jak miłość" podaruje im fortunę! Krawczykówna nigdy nie spodziewałaby się takiego gestu od cioci, która przecież miała swoje problemy finansowe. W 1562 odcinku "M jak miłość" może się jednak okazać, że pieniądze podarowane jako prezent ślubny, mogą się przydać dla ratowania życia Janka! Czy Kisielowa uratuje Morawskiego?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" gorączkowe przygotowania do ślubu Soni i Janka przerodzą się w piekło. Kisielowa przejmie dowodzenie i zacznie niszczyć marzenia Krawczykówny o najpiękniejszym dniu.

- Ciocia, ja byłam cierpliwa, ja byłam bardzo cierpliwa, ale nie mogę zrozumieć, dlaczego ty z mojego ślubu robisz musztrę wojskową. Dlaczego nie pozwalasz mi spędzić tego dnia po swojemu i przeżyć go spokojnie? To jest najważniejszy dzień w moim życiu! - wybuchnie Sonia tuż przed ślubem w "M jak miłość", kiedy zobaczy, że wygląda jak upiór po fryzurze, którą zrobiła "wizjonerka fryzjerstwa" polecana przez Zofię. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

Ostatecznie w 1562 odcinku "M jak miłość" Kisielowa się zreflektuje i przyjdzie do Soni z prezentem ślubnym.

- Ciociu, ja cię chciałam bardzo przeprosić, że tak na ciebie nakrzyczałam... - zacznie przepraszająco panna młoda. 

Ah, było, minęło. Proszę to dla ciebie... - powie Kisielowa i wręczy Soni kopertę z wyciągu z konta na ponad 300 tys. zł. - Odkąd się urodziłaś, odkładałam na oddzielne konto małe co nieco. Małe sumy, ale przez tyle lat się trochę tego uzbierało. Zawsze traktowałam się jak córkę, jesteś taka do mnie podobna! - doda.

- Ale przecież musiałaś sprzedać dom, dlaczego nie chciałaś tych pieniędzy? - zauważy Sonia.

- Bo one są dla ciebie! Może starczy na wkład własny na jakieś małe mieszkanko, lub jakiś mały domek. Przecież nie możecie z Jankiem mieszkać do końca życia w tej służbowej klitce, gdzie tu postawisz łóżeczko? - słowa Kisielowej w 1562 odcinku "M jak miłość" będą bardzo wzruszające! Obie kobiety zaczną płakać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Fatalna pomyłka Uli przed ślubem Janka rozwścieczy Bartka. Nadal kocha byłego narzeczonego? - ZWIASTUN

Wkrótce w "M jak miłość" może okazać się, że pieniądze od Kisielowej zdołają uratować Janka. Niestety planowany ślub w 1562 odcinku "M jak miłość" nie odbędzie się, bo pan młody zostanie postrzelony tuż przed kościołem! Potem wyląduje w szpitalu, gdzie usłyszy okrutną diagnozę. Najprawdopodobniej Morawski będzie skazany na wózek inwalidzki. Póki co nie wiadomo jak potoczą się losy policjanta i jego niedoszłej żony, ale może z pomocą pieniędzy od Zofii, uda się sfinansować terapię Janka i mężczyzna jednak stanie na nogi. 

Najnowsze