M jak miłość, odcinek 1562: Fatalna pomyłka Uli przed ślubem Janka rozwścieczy Bartka. Nadal kocha byłego narzeczonego?  - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1562: Fatalna pomyłka Uli przed ślubem Janka rozwścieczy Bartka. Nadal kocha byłego narzeczonego? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1562: Fatalna pomyłka Uli przed ślubem Janka rozwścieczy Bartka. Nadal kocha byłego narzeczonego? - ZWIASTUN

2021-01-28 9:27

W 1562 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) jako świadkowa na ślubie Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych) dostanie ważne zadanie. I popełni tak fatalny błąd, że Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie wściekły na ukochaną. Pomyłka Uli będzie dotyczyła ślubnej pamiątki dla nowożeńców. Ale Lisiecki w 1562 odcinku "M jak miłość" uzna, że kryje się za tym coś więcej, że Ula przeżywa ślub Janka, bo nadal skrycie kocha byłego narzeczonego. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dla Uli w 1562 odcinku "M jak miłość" sporym wyzwaniem będzie ślub Janka i Soni. Nie dość, że zostanie świadkową przyjaciółki, która będzie żoną jej byłego, to jeszcze urządzi im w siedlisku w Grabinie wesele. To ostatnia impreza w pensjonacie Uli przed sprzedażą wszystkiego. Decyzja już zapadła i Lisiecka w 1562 odcinku "M jak miłość" wystawi siedlisko na sprzedaż. Intensywnie zacznie szukać kupca. I właśnie z tego powodu między nią a Bartkiem dojdzie do kolejnego zgrzytu. Bo zauważy, że ukochany bardzo przeżywa, że przez jej długi musi się pozbyć także swojego warsztatu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Jakby tego było mało w 1562 odcinku "M jak miłość" zdenerwowana i zestresowana Ula popełni fatalną pomyłkę przed ślubem. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która będzie osobiście nadzorowała wszystkie przygotowania poleci świadkowej, by zamówiła "Księgę gości" na wesele z imionami pary młodej! A kiedy Bartek otworzy pudełko z "Księgą gości" przeżyje wstrząs. Bo zamiast imienia "Sonia" zobaczy "Ula"!Wściekły z trudem zapanuje nad emocjami.

W 1562 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak ukrywał przed Ulą jak bardzo zraniło go to, co zobaczył. Była narzeczona Janka będzie musiała się tłumaczyć przed mężem. Znów pojawi się zazdrość o Morawskiego, który już wielokrotnie stawał między Lisieckimi. - Bartek, ten napis to jest totalna pomyłka! Po prostu zamawiałam tę księgę w środku nocy, byłam strasznie zmęczona, przez przypadek musiałam wpisać imię swoje, a nie Soni! To nie ma żadnego znaczenia! Zresztą sam wiesz doskonale jak źle sypiam ostatnio!

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Jednak Bartek w 1562 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie tych tłumaczeń. - Tak wiem! Ale rozumiem... Ślub byłego narzeczonego to musi być spory stres! - przyzna z gniewem w głosie. - Dobra, wiesz co... Mam mnóstwo pracy, więc pójdę! - utnie szybko temat Ula.

Tuż przed wyjściem na ślub Janka i Soni w 1562 odcinku "M jak miłość" małżonkowie zażegnają kryzys. - Nie gniewam się... Wyglądasz jak milion dolarów! - Bartek będzie zachwycony wyglądem ukochanej. - Ten napis kompletnie nie ma znaczenia... To był czysty przypadek!- A to, że wybrałaś wtedy mnie, nie Janka, to nie był czysty przypadek? - zapyta zaniepokojony Lisiecki.

- Nie... Bo tylko ciebie kocham! A ty nie żałujesz, że związałeś się z dziewczyną, przez którą wszystko tracisz? - Ula nadal będzie się bała, że mąż nie wybaczy mu, że przez nią zostali bankrutami. - Zaczniemy wszystko od nowa... - zapewni Bartek.

Nie będzie wiedział o tym, że w 1562 odcinku "M jak miłość" Ula i Janek odbyli kolejną szczerą rozmowę, podczas której dawna ukochana Morawskiego złożyła mu życzenia na nowej drodze życia i ostatecznie się z nim pożegnała.

M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1562. Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1562. Księga gości na ślubie Soni i Janka

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1562. Księga gości na ślubie Soni i Janka
Najnowsze