M jak miłość, odcinek 1562: Kisielowa zniszczy marzenia Soni. Nigdy jej tego nie daruje - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1562: Kisielowa zniszczy marzenia Soni. Nigdy jej tego nie daruje - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1562: Kisielowa zniszczy marzenia Soni. Nigdy jej tego nie daruje - WIDEO

2021-01-27 16:05

Sonia (Barbara Wypych) z "M jak miłość" zawsze pragnęła szczęśliwej przyszłości z Jankiem (Tomas Kollarik). Ślub, który ma odbyć się w 1562 odcinku "M jak miłość" teoretycznie ma być początkiem cudownego życia. Krawczykówna nie spodziewa się jednak, że nóż w plecy wbije jej własna ciotka. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) miewa szalone pomysły, ale tym razem przesadzi! Zniszczy marzenia Soni i zrobi z niej potwora. Przyszła żona Morawskiego tym razem jej nie daruje!

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie szykowała się do ślubu. Jej marzeniem jest stanąć przed ołtarzem w Jankiem. Wiele przeszli, więc Karawczykówna podwójnie czekała na ten dzień. Niestety szybko okaże się, że Kisielowa doszczętnie zniszczy jej plany. Nadgorliwa ciotka wtrąci się do przygotowań i zrobi z Soni potwora. Chociaż to Ula (Iga Krefft) miała stroić pannę młodą do ślubu, Zofia ją wygoni!

- Uleńko, nie będziemy cię zatrzymywać. W siedlisku jest jeszcze tyle pracy, a jak będziesz wracać, to odbierz od Basi tę srebrną paterę, ona będzie wiedziała, którą - zacznie Kisielowa. 

- Tak, tylko miałam jeszcze Soni z włosami pomóc...

- Aaaaa, to nie będzie takiej potrzeby. Ja wszystko rozumiem, pośpiech, prawie zero gości, suknia ślubna z odzysku, makijaż robiony w przeciągu, ale fryzura ślubna będzie z najlepszego zdarzenia. - postanowi Kisielowa. - To jest pani Irenka, najlepsza fryzjerka w okolicy, zapisy ma trzy miesiące na przód, ale dała się uprosić pani sołtys, autorytet robi swoje!  - podsumuje Zofia w 1562 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka

W 1562 odcinku "M jak miłość" Sonia prawie się popłacze, kiedy zobaczy "dzieło" pani Irenki.

- Ciocia, ja byłam cierpliwa, ja byłam bardzo cierpliwa, ale nie mogę zrozumieć, dlaczego ty z mojego ślubu robisz musztrę wojskową. Dlaczego nie pozwalasz mi spędzić tego dnia po swojemu i przeżyć go spokojnie? To jest najważniejszy dzień w moim życiu! - wygarnie jej Sonia. - A ty co się głupio cieszysz? - doda do rozbawionego Janka.

Pierwszy raz od dawna w "M jak miłość" Zofia Kisiel zaniemówi. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

W 1562 odcinku "M jak miłość" dzień Soni uda się jednak uratować. Kobieta weźmie długą kąpiel i ułoży nową fryzurę. Wtedy stwierdzi, że chyba lekko przesadziła z tekstami do ciotki.

- Ciociu, ja cię chciałam bardzo przeprosić, że tak na ciebie nakrzyczałam... 

- Ah, było, minęło. Proszę to dla ciebie... - powie Zofia i poda jej kopertę.

Okaże się, że Kisielowa przez długie lata zbierała pieniądze na prezent ślubny dla Soni. Podaruje jej ponad 300 tys. zł! Wzruszona Krawczykówna nie będzie wiedziała co powiedzieć. Niestety dobrych informacji w 1562 odcinku "M jak miłość" będzie zdecydowanie mniej, niż tych złych. Niedługo potem Janek może przypłacić ceremonię życiem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze