M jak miłość, odcinek 1562: Ostatni seks Soni i Janka przed tragedią na ślubie! Zrobią to w wannie - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1562: Ostatni seks Soni i Janka przed tragedią na ślubie! Zrobią to w wannie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1562: Ostatni seks Soni i Janka przed postrzałem na ślubie! Nie przewidzą najgorszego - ZDJĘCIA

W 1562 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) przeżyją swój ostatni raz! Będą oddawać się miłosnym igraszkom przed ślubem, nieświadomi tragedii jaka ich spotka. Późniejsze wydarzenia na ślubie - celne strzały zamachowca, rozpacz panny młodej i paraliż Janka- być może na zawsze - ten cudowny obraz szczęścia i namiętności. Jak będzie wyglądał ostatni seks Soni i Janka? W 1562 odcinku "M jak miłość' w wannie pełnej piany Janek dosłownie nie będzie mógł się oprzeć swojej pięknej narzeczonej. Mamy gorące zdjęcia!

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" przesądna ciotka (Małgorzata Rożniatowska) Soni zrobi wszystko, aby para młoda nie uprawiała seksu przed ślubem. Sobie tylko znanymi sposobami zmusi Janka, żeby ostatnią noc spędził na kanapie... Ale to właśnie dzięki niej Sonia i Janek zaznają ostatnich rozkoszy przed tragedią jaka wydarzy się tuż przed ceremonią! Jak do tego dojdzie? 

Kisielowa wpadnie na pomysł, aby fryzurę Soni do ślubu przyszykowała w 1562 odcinku "M jak miłość" lokalna gwiazda fryzjerstwa. Kiedy Panna młoda zobaczy efekt pracy fryzjerki, wpadnie w taką rozpacz, że nie zostanie nic innego, jak ją ratować! 

- Dziękuję bardzo, ale jednak zmieniłam zdanie i nie wyjdę dziś za mąż - zacznie rozpaczać Sonia na widok swoich włosów po działaniach fryzjerki.

Zadanie uratowania humoru narzeczonej, jak i ceremonii w ogóle weźmie na swoje męskie ramiona w 1562 odcinku "M jak miłość" Janek. I to zakończy się dla obojga cudowną chwilą namiętności!  

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2375: Tak Iwona załatwi Marka. Nie będzie chciał jej znać

M jak miłość, odcinek 1562: Zamach na Janka przed ślubem z Sonią. Fatalna pomyłka Uli rozwścieczy Bartka
M jak miłość, odc. 1562: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod

Janek zaniesie Sonię do wanny, gdzie delikatnie i czule zmyje z jej włosów resztki fryzjerskiego dramatu. Ta cudowna chwila bliskości w 1562 odcinku "M jak miłość" szybko zamieni się w namiętność, która wybuchnie miedzy Jankiem i Sonią i po przymusowo samotnej nocy...  

Sonia podczas mycia głowy w 1562 odcinku "M jak miłość" zacznie krzyczeć, żeby Janek uważał na makijaż, bo niechcący piana dostanie jej się do oka... I Janek odpowie na to niezwykle namiętnym pocałunkiem, na którym para nie poprzestanie. Pan młody wpadnie do wanny i zobaczymy, że para młoda oddaje się cielesnym uciechom. 

Gorący seks Janka z Sonią w 1562 odcinku "M jak miłość" będzie prawdopodobnie ostatnim w ich życiu. Zamiast przed ołtarzem pan młody po celnych strzałach zamachowca wyląduje w szpitalu. Tu na zakochanych czekać będzie kolejna tragedia - Janek dowie się, że nigdy nie będzie chodził i podejmie decyzję o zerwaniu z Sonią. Morawski zamieszka z matką, aby nie być dla ukochanej ciężarem.

Dramatyczny los Janka i Soni dowodzi, że powiedzenie aby "cieszyć się chwilą" ma głębokie znaczenie i oni na szczęście w 1562 odcinku "M jak miłość' będą o tym pamiętać. Ostatni seks Janka i Soni w wannie będzie jednym z ostatnich szczęśliwych momentów tej pary w "M jak miłość". 

Czytaj też: M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze