M jak miłość, odcinek 1561: Olek zostanie ordynatorem w nagrodę za zdradę Anety?! Szokująca propozycja Argasińskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Olek zostanie ordynatorem w nagrodę za zdradę Anety?! Szokująca propozycja Argasińskiego

M jak miłość, odcinek 1561: Olek zostanie ordynatorem w nagrodę za zdradę Anety?! Szokująca propozycja Argasińskiego

Szokująca propozycja dla Olka (Maurycy Popiel) w 1561 odcinku "M jak miłość"! Czy Chodakowski zdradzi ukochaną Anetę (Ilona Janyst) dla stanowiska ordynatora? Argasiński (Karol Strasburger), który uweźmie się na śliczną doktor Chodakowską, kiedy ona odrzuci jego amory, zabierze się za przekupstwo męża. Czy uda mu się ten ohydny spisek w 1561 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Olek znów będzie kuszony przez "szatana". Tym razem wcieli się w niego ordynator Argasiński, który da się poznać jako paskudny typ, molestujący podwładne! Niestety, jego ofiarą padnie także Aneta, na którą ordynator nabierze chętki, a kiedy dostanie kosza, uda się do do jej męża. Czy uda mu się go przekupić?

Przypomnijmy - obrzydliwy ordynator zrobi wszystko aby zniszczyć karierę Anety - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Nie dopuści jej do operowania pacjentów i zacznie poniżać, pokazując na każdym kroku, że jako "kobieta" nie nadaje się do swojego zawodu. Do szczęścia Argasińskiemu będzie brakowało tylko mocnego sprzymierzeńca... Czy w 1561 odcinku "M jak miłość" Olek zgodzi się zdradzić żonę i stanie u boku ordynatora, za obietnicę stanowiska?

- Rzeczywiście z panem ordynatorem może być wyjątkowo trudno - komentowała sytuację swojej bohaterki Ilona Janyst w "Kulisach "M jak miłość".   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

Pan doktor Argasiński wykorzystuje swoją pozycję ordynatora i w sposób dość surowy wykorzystuje swoich pracowników - zdradził Karol Strasburger w "Kulisach M jak miłość".  

Argasiński 1561 odcinku "M jak miłość" uzna, że Olkowi wystarczy obietnica awansu i stanie po jego stronie przeciwko własnej żonie! Ordynator złoży Olkowi trudną do odrzucenia propozycję. To właśnie doktor Chodakowski miałby zostać nowy ordynatorem kliniki po odejściu obecnego. Co na to wszystko Olek?

- Ordynator Argasiński reprezentuje takie stanowisko, które jest nie do zaakceptowania - mówił wyraźne oburzony Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Po prostu dyskryminuje kobiety, traktuje je przedmiotowo! 

Ale kiedy nagrywany był ten odcinek "Kulis M jak miłość" aktorzy jeszcze nie wiedzieli, że w scenariuszu jest niemoralna propozycja ordynatora dla Olka. Czy przewrotni twórcy serialu "zmuszą" Olka, aby w 1561 odcinku "M jak miłość" dla kariery zniszczył miłość swojego życia i małżeństwo?

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2374: Julita pozbędzie się córki dla kochanka! Józek wychowa Julcię z inną

Najnowsze