M jak miłość, odcinek 1561: Marcin dla Izy złamie prawo! Czeka go poważna rozmowa z matką

i

Autor: tvp/vod

M jak miłość, odcinek 1561: Marcin dla Izy złamie prawo! Czeka go poważna rozmowa z matką

W 1561 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) po raz kolejny udowodni, że dla Izy (Adriana Kalska) zrobi dosłownie wszystko - złamie nawet prawo! Niestety, skutki tego czynu będą dla Chodakowskiego opłakane: Iza go wyśmieje, i jeszcze będzie musiał tłumaczyć się przed matką (Małgorzata Pieczyńska). Co takiego zrobi Marcin w 1561 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVPs2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Marcin rzuci wszystko i popędzi na bardzo ważne wydarzenie w życiu swojej żony. Iza w mgnieniu oka z "szarej myszki" asystentki stanie się lwicą salonowa, który nie tylko poprowadzi wielkie spotkanie autorskie znanego pisarza, ale wręcz je uratuje!

Tymczasem Marcin w 1561 odcinku "M jak miłość" doświadczy życia z dziećmi "pod pachą" i łapania każdej sekundy, żeby zdążyć z miejsca na miejsce. I nieco go to wszystko przerośnie, bo dzieciaki wytną mu niezły numer, a on sam w końcu złamie prawo! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1560: Magda pokaże Kamili na co ją stać. Rzuci kochance Piotrka taki tekst, że aż pójdzie jej w pięty

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Iza, świadoma tego, co przeżył jej mąż w 1561 odcinku "M jak miłość", żeby do niej zdążyć i wesprzeć ją w ważnej chwili, zacznie lekko pokpiwać z Marcina. 

- A jak tam twoje punkty karne? Sprawdziłeś? 

- No, jest ich jeszcze 12, ale z dzisiejszymi 5 to... Może jeszcze się jakoś wywinę... - zacznie się tłumaczyć żonie Marcin z miną chłopca, który nabroił. 

- Dobrze, że tak łatwo można to sprawdzić. Co byłby z ciebie za detektyw bez prawka?

- Kochanie, nawet nie kracz! - przerazi się Marcin.

Jakby tego było mało własny brat Marcina wbije mu szpilę. Olek (Maurycy Popiel) w finale emocjonujących przeżyć starszego Chodakowskiego przypomni mu, że czeka go rozmowa z matką! Nie tylko z prawem, ale również z Aleksandrą Marcin jakoś zdąży wejść w konflikt.... Jak mąż Izy przetrwa 1561 odcinek "M jak miłość"?  

Czytaj także: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO 

Najnowsze