M jak miłość, odcinek 1561: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie w szpitalu! Aneta wykorzysta ich romans na swoją korzyść - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie w szpitalu! Aneta wykorzysta ich romans na swoją korzyść - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1561: Łukasz i Patrycja przyłapani na seksie w szpitalu! Aneta wykorzysta ich romans na swoją korzyść - WIDEO

2021-01-12 21:28

W 1561 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) i żona szefa, Patrycja (Alżbieta Lenska) zostaną przyłapani na gorących igraszkach w szpitalu! Ostry seks za zamkniętymi drzwiami, które niechcący otworzy Aneta (Ilona Janyst) zapoczątkuje lawinę szokujących zdarzeń. Jak zdradza Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość" doktor Chodakowska wykorzysta schadzkę kolegi z żoną szefa na swoją korzyść. Czy dzięki tej akcji w 1561 odcinku "M jak miłość" zniszczy molestującego ją ordynatora?

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" zakazany romans Łukasza z seksowną żoną szefa wejdzie w następną fazę. Para zacznie uprawiać ze sobą ostry seks! I to w dodatku pod nosem szanownego małżonka Patrycji, ordynatora Argasińskiego. To się nie może dobrze skończyć!

- Łukasz i Patrycja próbują zachować swoją relację w sekrecie, ale początkiem domina jest przyłapanie przez Anetę - zdradza Jakub Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". 

Aneta w 1561 odcinku "M jak miłość" początkowo wycofa się na widok rozebranej pary w namiętnych uściskach. Ale nie byłaby sobą, gdyby takiej gratki jakoś nie przekuła na swoją korzyść. A - jak pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ - doktor Chodakowska jest prześladowana przez Argasińskiego, który ją molestuje i niszczy jej karierę. W dodatku nękanie szefa zaczęło się od... seksu Anety z Olkiem (Maurycy Popiel), na którym ich przyłapał! Co zrobi Aneta widząc panią Argasińską, w objęciach młodego fizjoterapeuty?      

Zobacz też: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu
M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)

- Sytuacja, w której Aneta natyka się na Łukasza i Patrycję na pewno jest dla niej szokiem. I teraz pojawia się pytanie, czy Aneta - w swoim stylu - postanowi to jakoś wykorzystać? I jeżeli tak to przeciwko komu? - potwierdza z tajemniczym uśmiechem Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość".  

Aneta w momencie przyłapania Patrycji z Łukaszem w 1561 odcinku "M jak miłość" będzie miała świadomość, że Argasiński to drań, który molestuje nie tylko ją, ale i inne kobiety w szpitalu. Czy zdradę jego żony wykorzysta przeciwko niemu, pokazując jak dwuznaczną moralnie parę tworzą państwo Argasińscy? Jak znamy Anetę, nie cofnie się przed niczym, włącznie z nagrywaniem potajemnych schadzek... Tylko czy na pewno zrobi to swojemu koledze, Łukaszowi?   

- Łukasz zawsze zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jednak nie bierze tych konsekwencji do siebie i zawsze wydaje mu się, że jakoś z tego wszystkiego wybrnie - mówi o zachowaniu swojego bohatera Jakub Józefowicz w "Kulisach "M jak miłość". 

- A jednak jest problem. On ma przechlapane, ten młody. Wypadałoby go usunąć z pracy - zdradza grający Argasińskiego Strasburger w "Kulisach M jak miłość".

Jak zakończy się romans Łukasza i Patrycji? Jak wykorzysta go Aneta? Będziemy śledzić ten wątek od 1561 odcinka "M jak miłość"!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Najnowsze