M jak miłość, odcinek 1561: Argasiński nastawi Olka przeciwko Anecie! Tak stary cwaniak wyrzuci ją z operacji  - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Argasiński nastawi Olka przeciwko Anecie! Tak stary cwaniak wyrzuci ją z operacji - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1561: Argasiński nastawi Olka przeciwko Anecie! Tak stary cwaniak wyrzuci ją z operacji - WIDEO

2021-01-12 14:35

W 1561 odcinku "M jak miłość" ordynator Argasiński (Karol Strasburger) zrobi coś wyjątkowo obrzydliwego - spróbuje przekupić Olka (Maurcy Popiel) i tak nastawi przeciw ukochanej żonie (Ilona Janyst)! Stary cwaniak i molestujący Anetę drań odetnie ją od operacji, którą miała wykonać. I komu Argasiński powierzy zdrowie pacjenta w 1561 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" sytuacja w szpitalu wokół Anety zacznie się mocno zagęszczać. Molestujący i poniżający kobiety Argasiński zrobi wszystko, aby zniszczyć kobietę, która odrzuca jego "zaloty". I użyje do tego jej męża! 

- Ordynator Argasiński jest szefem, który wprowadza niesłychanie niesympatyczną atmosferę. Jest mizgonem, szowinistą! - mówi o poczynaniach swojego serialowego szefa Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". - Aneta odczuwa dyskryminacją, ma główny problem z uzyskaniem jakiejkolwiek szansy rozwoju. 

- Jako operatorzy to kobiety średnio się sprawdzają - Argasiński będzie przekonywał Olka w 1561 odcinku "M jak miłość'.  

- Na pewno jest człowiekiem, który kieruje swoimi uczuciami w sposób świadomy. To jest stary cwaniak - zdradza Strasburger tajemnice swojego bohatera w "Kulisach M jak miłość'. 

- Aneta ma dzisiaj bardzo ważny dzień w pracy. Po raz pierwszy występuje w roli głównego operatora - będzie wyjaśniał dumny Olek teściowej (Hanna Śleszyńska) w 1561 odcinku "M jak miłość". Nie będzie jednak wiedział, że bardzo przejęta Aneta w ostatniej chwili stanie przed blokiem operacyjnym, na który nie zostanie wpuszczona!

Zobacz też: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu
M jak miłość, odc. 1561: Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Argasiński uznaje, że jej doświadczenie jest jeszcze za słabe - tłumaczy Strasburger w "Kulisach M jak miłość".

Scena w 1561 odcinku "M jak miłość", kiedy gotowa do pierwszej swojej operacji w życiu Aneta dowie się, że jednak zrobi to ktoś inny, będzie niezwykle przejmująca. Jak ten drań mógł jej to zrobić? Nie uwierzycie, kogo obleśny ordynator wystawi na jej miejsce!  

- To jednak pani będzie operować? - zapyta zdumiona pielęgniarka doktor Chodakowską. W ten dokładnie sposób Aneta dowie się w 1561 odcinku "M jak miłość" , że całe jej przygotowanie, duma i stres pójdą na marne, bo Argasiński wyciął jej paskudny numer!

- Decyzja szefa, złotko - rzuci jej roześmiany Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz). Tak, to ten sam doktorek, który usiłować zniszczyć karierę Olka, teraz weźmie się za pokonanie Anety. 

Na szczęście ordynator Argasiński nie będzie miał pojęcia z kim zadziera w "M jak miłość". Los niespodziewanie przyniesie w ręce Anety kartę, którą ona chętnie zagra... 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1561: Aneta (Ilona Janyst), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1561: Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze