M jak miłość, odcinek 1558: Porzucona przez matkę Pola trafi do psychologa! Kamil będzie za to płacił do końca życia

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1558: Porzucona przez matkę Pola trafi do psychologa! Kamil będzie za to płacił do końca życia

M jak miłość, odcinek 1558: Porzucona przez matkę Pola trafi do psychologa! Kamil będzie za to płacił do końca życia

W 1558 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że porzucona przez własną matkę (Ewelina Kuden-Nowosielska) Pola (Hania Nowosielska), będzie musiała trafić pod opiekę psychologa. I być może Kamil (Marcin Bosak) będzie płacił za to do końca swoich dni. Wyrodna matka porzuci Polę w 1558 odcinku "M jak miłość" w dniu jej 5 urodzin, Kamil dostanie szału, a dziecko będzie musiało na to wszystko patrzeć. Czym córka Kamila zasłużyła sobie na tak okrutny los?

"M jak miłość" odcinek 1558 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1558 odcinku "M jak miłość" Kamil bardzo się postara, aby jak najlepiej sprawdzić się jako tata w dniu urodzin swojej córki. Za to rodzona matka dziewczynki zrobi coś strasznego!

Owszem, była kochanka Kamila przyśle dziecku prezent oraz złoży telefonicznie życzenia w 1558 odcinku "M jak miłość". Ale przy tej okazji poinformuje 5-latkę, że już przestaje być jej mamą, bo zrzekła się wszelkich praw!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!

Kamil załamie się rozwojem wydarzeń w 1558 odcinku "M jak miłość". On "staje na głowie", urządza pierwszy raz w życiu kinderbal, zaprasza gości, organizuje dwa torty, a mamusia dzwoni, że dziękuje, ale "już się nie bawi". W dodatku powie to dziecku!

- Nie uprzedziłeś jej? - zapyta Magda Kamila, kiedy zacznie się jej wyżalać na to, co czuje Pola. 

- Nie, chciałem ją jakoś przygotować. Ale ta wariatka wszystko zepsuła znowu - Kamil zacznie się załamywać. - Czym to dziecko sobie zasłużyło na takich rodziców? Jak dorośnie godzinami będzie opowiadać terapeutom o nas...

- Terapeuci też muszą z czegoś żyć. Każdemu zdarzają się wpadki... - Magda spróbuje pocieszyć Kamila. 

- Tobie chyba nie...

- Oj tak, mnie też - doda smutno Magda. 

Kamil jednak nie uspokoi się i po kolejnej scenie w 1558 odcinku "M jak miłość", w której Pola będzie próbowała zrozumieć, co tak naprawdę wydarzyło się w jej życiu, chwyci za telefon i zadzwoni do "kochanej mamusi".   

- Dzwonisz do niej, składasz jej życzenia w urodziny, przysyłasz jej jakiegoś króliczka, a potem mówisz, że więcej się nie zobaczycie?! Wiesz co? Tego królika to sobie wsadź w dupę! Tak, w dupę!

- Daj mi telefon - Magda spróbuje wyrwać aparat przyjacielowi, zanim powie coś jeszcze gorszego. 

- Możesz się nie wtrącać?! Daj mi spokój! W ogóle wszyscy się odczepcie! - Kamil wybuchnie na przyjaciół. 

Zapowiada się na to, że wyrodna matka w 1558 odcinku "M jak miłość" pośle do psychologa nie tylko swoją córkę, ale i swojego byłego kochanka. Bo to właśnie Kamil weźmie na siebie całą odpowiedzialność za los córki, a zapłaci za to ogromnym stresem. I być może będzie płacił do końca życia....

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1558: Oto matka Poli. Tak wygląda Weronika, była kochanka Kamila Gryca, z którą zdradził żonę 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze