M jak miłość, odcinek 1557: Aneta molestowana przez szefa tyrana! Zboczony Argasiński będzie się ślinił na jej widok

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1557: Aneta molestowana przez szefa tyrana! Zboczony Argasiński będzie się ślinił na jej widok

M jak miłość, odcinek 1557: Aneta molestowana przez szefa tyrana! Zboczony Argasiński będzie się ślinił na jej widok

2021-01-12 20:53

Aneta (Ilona Janyst) z "M jak miłość" nie raz pokazała swój charakterek, ale tym razem znajdzie się ktoś, z kim nie będzie miała szans. Nowy szef Argasiński (Karol Strasburger) w 1557 odcinku "M jak miłość" wezwie ją "na dywanik" i zaserwuje szereg upokorzeń. Chodakowska odkryje, że ordynator ślini się na jej widok, a kiedy zostaną sami w gabinecie, mężczyzna zacznie pozwalać sobie na przekroczenie zawodowych granic. Od Łukasza (Jakub Józefowicz) Aneta wyciągnie informację, że szowinistyczny Argasiński molestuje kobiety w szpitalu...

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 12.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta wpadnie w poważne kłopoty. Argasiński wezwie ją do gabinetu, żeby być z nią sam na sam. Wytknie jej lekarskie błędy.

- Przykro mi, ale nie rozumiem pana zarzutów. Konsultowałam ten przypadek z kolegami i wszyscy uważali... - zacznie się tłumaczyć Chodakowska.

- Chwileczkę, czego pani nie rozumie? Uprzejmie proszę, że na przyszłość, jeśli powiem, że pacjent idzie do zabiegu, moje polecenie było obowiązujące. Moje, a nie pani... "kolegów"  - wyrzuci z siebie wściekły ordynator w 1557 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

W 1557 odcinku "M jak miłość" Aneta zauważy, że oprócz absurdalnych zarzutów pod jej adresem, ordynator aż pożera ją wzrokiem. Argasiński zapatrzy się na biust kobiety, na co ona poczuje się bardzo niekomfortowo. Po wyjściu z okropnego spotkania wpadnie na Łukasza i to jemu się zwierzy.

- Stary znów się mnie czepia. No jakaś masakra. Podważa moje decyzje, każe mi się ze wszystkim konsultować, a przy okazji... robi mi jakieś dziwne uwagi i patrzy się tak, że... po prostu...  - Aneta nie będzie musiała tłumaczyć. Wojciechowski od razu zrozumie o co jej chodzi. 

- Kaśka też mi się żaliła, że stary poczęstował ją jakimś dwuznacznym komplementem. A już z pielęgniarkami nie ma żadnych hamulców... I jak któregoś dnia dziewczynom się przeleje, stary może nieźle dostać po dupie!  - skwituje Łukasz w 1557 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość. Janek zginie na ślubie z Sonią? Nawet nie pojawi się w kościele! - WIDEO

W kulisach "M jak miłość" Ilona Janyst zdradza, że Argasiński to najgorszy szef, z którym Aneta mogłaby współpracować.

"Ordynator Argasiński jest szefem, który prowadza niesłychanie niesympatyczną atmosferę w pracy. Jest mizoginem, szowinistą" - przyznaje aktorka.

Wygląda na to, że w najnowszych odcinkach "M jak miłość" Aneta będzie musiała zmierzyć się z problemem molestowania i mobbingu w pracy. Znając jej charakterek, na pewno znajdzie sposób na poradzenie sobie z obleśnym szefem. 

Najnowsze