M jak miłość, odcinek 1556: Mateusz wpadnie w szał kiedy dowie się co zrobiła Lilka! Brutalny gwałt niczego jej nie nauczył

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1556: Mateusz wpadnie w szał kiedy dowie się co zrobiła Lilka! Brutalny gwałt niczego jej nie nauczył

M jak miłość, odcinek 1556: Mateusz wpadnie w szał kiedy dowie się co zrobiła Lilka! Brutalny gwałt niczego jej nie nauczył

2020-12-31 13:45

W 1556 odcinku "M jak miłość" rozpęta się afera między Lilką (Monika Mielnicka) a Mateuszem (Krystian Domagała). Naiwna dziewczyna znów da się omotać obcemu mężczyźnie! Nic nie nauczyła ją dramatyczna historia z przeszłości, kiedy to Lilka padła ofiarą brutalnego gwałtu... Młody Mostowiak wścieknie się, że żona na własne życzenie pakuje się w ponowne kłopoty. Zdaniem Mateusza w 1556 odcinku "M jak miłość", Lilka dobrowolnie wpakuje się do samochodu obcego faceta, który według Mostowiaka ją podrywa!

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek. 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1556 odcinku "M jak miłość" Lilka skusi się na podwózkę z Warszawy do Grabiny. Będą z nią również Ala (Alicja Ostolska) i Ewka (Jowita Chwałek). O dziwo, wybawicielem dziewczyn będzie nie kto inny, jak Jacek (Tomasz Sobczak), który coraz częściej kręci się wokół młodej Mostowiakowej. Jej koleżanki stwierdzą, że mężczyzna ją podrywa!

- Ty to naprawdę jesteś naiwna. Facet zaproponował ci podwózkę? Za friko? Rwie cię, jak nic... - podsumuje Ala.

- Jesteś nienormalna. On jest w takim wieku, że mógłby być moim ojcem... - Lilka nie będzie widziała nic złego w 1556 odcinku "M jak miłość" w skorzystaniu z pomocy zupełnie obcego faceta. 

Przeczytaj: M jak miłość znika z anteny! Dlaczego nie będzie 1556 odcinka w poniedziałek, 4.01.2021?

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

W 1556 odcinku "M jak miłość" Jacek całą drogę będzie podejrzanie gapił się na Lilkę. W końcu podwiezie ją do warsztatu Mateusza, a ten się wścieknie, że żona jeździ z nie wiadomo kim.

- Tyle razy prosiłem, żebyście nie jeździły stopem, to niebezpieczne... - zacznie robić pretensje Mateusz. - Przecież przyjechałbym po was. Dlaczego nie zadzwoniłaś? - dopowie. 

- Bo Lilka załatwiła nam podwózkę. Ma tajemniczego adoratora... - Ala jeszcze bardziej go rozzłości. - Podrzucił nas do Grabiny swoją limuzyną... 

Kiedy w 1556 odcinku "M jak miłość" Mateusz zostanie sam z Lilką, zrobi jej niezłą reprymendę.

- Co to był za facet, o którym mówiła Ala? Ten, który was podwiózł? - zapyta Mostowiak żonę.

- Pamiętasz pana Jacka? To ten znajomy twojej cioci... Ostatnio parę razy zaglądał do bistro. I zgadaliśmy się, że będzie dziś jechał do Grabiny - wykręci się Lilka.

- Tak bez powodu zagląda do bistro? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Ula okradła Bartka i jego rodzinę! Wszystko dla podejrzanego faceta - ZDJĘCIA

W 1556 odcinku "M jak miłość" Lilka chyba zapomni co jej się przytrafiło jakiś czas temu. Mateusz wścieknie się, że dziewczyna nie wyciągnęła żadnych wniosków z dramatycznej sytuacji, kiedy to została zgwałcona! Nie wypomni tego dziewczynie, żeby jej nie załamywać, ale jednak bardzo nie spodoba mu się ta sytuacja. 

- Jezu, nie bądź jak te dwie wariatki i nie doszukuj się czegoś, czego nie ma! Facet po prostu jest uczynny... W sumie to nawet miło, że jesteś o mnie taki zazdrosny. Ale naprawdę nie masz o kogo. Wiesz, jak ja się za tobą stęskniłam? - odwróci temat Lilka. 

W 1556 odcinku "M jak miłość" ani Lilka, ani Mateusz nie będą podejrzewali, że Kotowski to biologiczny ojciec dziewczyny! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze