M jak miłość, odcinek 1554: Iza wyjawi Michałowi pilnie skrywaną tajemnicę. Wykorzysta to przeciwko niej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1554: Iza wyjawi Michałowi pilnie skrywaną tajemnicę. Wykorzysta to przeciwko niej

M jak miłość, odcinek 1554: Iza wyjawi Michałowi pilnie skrywaną tajemnicę. Wykorzysta to przeciwko niej - ZWIASTUN

2020-12-24 13:01

W 1554 odcinku "M jak miłość " Iza (Adriana Kalska) i Michał (Paweł Deląg) niebezpiecznie zbliżą się do siebie. Wspólny wyjazd na targi książki do Lizbony sprawi, że ich przyjaźń wywoła zazdrość Marcina (Mikołaj Roznerski). Bo Chodakowski na własne oczy zobaczy jak jego śliczna żona świetnie się bawi ze swoim przystojnym szefem. A do tego w 1554 odcinku "M jak miłość" Iza ujawni Michałowi swój wstydliwy sekret, który później uzależniony od hazardu pisarz wykorzysta przeciwko niej. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1554 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Co w "M jak miłość" będzie Izą i Michałem? Wspólna praca w wydawnictwie Ostrowskiego stała się początkiem bliskiej przyjaźni, która w 1554 odcinku "M jak miłość" uruchomi czujność Marcina. Nie będzie miał powodów do zazdrości o żonę, a jednak ciosem dla niego będzie widok rozbawionej Izy, która w towarzystwie żartującego szefa zachowuje się zupełnie inaczej niż w domu! A do tego Michał wyraźnie zainteresowany Izą nie oderwie od niej wzroku. Jego spojrzenie będzie mówiło, że ma ochotę na piękną mężatkę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1554: Iza i Marcin ostatni raz razem na przyjęciu u pisarza. Hazardzista Michał ich rozdzieli?

W 1554 odcinku "M jak miłość" szef Izy podziękuje jej za ciężką pracę na służbowej delegacji. Bo targi książki w Lizbonie będą dla wydawnictwa ogromną szansą. Dzięki zaangażowaniu Chodakowskiej do ich zespołu dołączy kolejny obiecujący pisarz. Michał będzie pod wrażeniem tego jak Iza potrafi czarować wszystkich mężczyzn wokół siebie. W ramach podziękowania wręczy Izie i Marcinowi butelkę wybornego wina Porto z Portugalii.

Od słowa do słowa w 1554 odcinku "M jak miłość" Iza wyjawi Michałowi swoją pilnie skrywaną tajemnicę, że nie może pić alkoholu, bo źle on na nią działa. - To raczej tylko dla Marcina, bo ja mam słabą głowę!- Naprawdę, nie przypominam sobie... - zauważy Ostrowski. - I jeszcze uczulenie! - doda Marcin.

- No to będzie na specjalne okazje! - Iza podziękuje szefowi obdarzając go kolejnym czarującym uśmiechem. A Michał w 1554 odcinku "M jak miłość" pożałuje, że nie jest na miejscu Marcina.

M jak miłość, odcinek 1554 ZWIASTUN. Marcin nakryje Izę z Michałem! Matka Amelki ostrzeże ją przed mężem sadystą

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony

Ta z pozoru nic nieznacząca rozmowa w 1554 odcinku "M jak miłość" stanie się dla Michała cennym źródłem informacji o Izie. Niedługo później, podczas kolejnego wyjazdu służbowego Ostrowski wykorzysta słabość Izy. Kiedy pijana Chodakowska straci przytomność zaciągnie ją do łóżka w swoim pokoju hotelowym. A rano Iza obudzi się obok Michała, nie pamiętając zupełnie czy zdradziła Marcina ze swoim szefem.

M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1554. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!
Najnowsze