M jak miłość, odcinek 1554: Aneta przyłapie Olka z pielęgniarką. Spuści mężowi niezły łomot - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1554: Aneta przyłapie Olka z pielęgniarką. Spuści mężowi niezły łomot - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1554: Aneta przyłapie Olka z pielęgniarką. Spuści mężowi niezły łomot - ZWIASTUN

2020-12-24 13:02

W 1554 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) ulegnie pokusie zdrady? Małżeństwo z Anetą (Ilona Janyst) stanie pod znakiem zapytania kiedy w życiu Chodakowskiego pojawi się seksowna pielęgniarka, Laura (Klaudia Kulinicz). Młoda, atrakcyjna i skora do flirtu nowa pracownica kliniki od razu wpadnie Olkowi w oko. Tyle tylko, że w 1554 odcinku "M jak miłość" czujna Aneta nie pozwoli mężowi za bardzo się rozszaleć. Nie dość, że wygarnie ukochanemu co o nim myśli, to jeszcze spuści mu niezły łomot. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1554 - poniedziałek, 28.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek z "M jak miłość" kochają się jak wariaci, ale zgodnym małżeństwem na pewno nie są! W trudnych chwilach mogą jednak na siebie liczyć. Przeszli przez piekło aresztowania Olka, choroby matki Anety i wspierali się w momentach największej próby. To dzięki tej miłości Aneta zmieniła się nie do poznania. Stała się bardziej ludzka, empatyczna, ale nadal kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki. Zwłaszcza jeśli inna kobieta kręci się wokół jej Olka. Już skutecznie przepędziła stażystkę Kasię Stawską (Paulina Lasota), ale w 1554 odcinku "M jak miłość" na horyzoncie pojawi się kolejna rywalka.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1555: Budzyński odchodzi! Magda dowie się jako pierwsza o decyzji Andrzeja

Bo w szpitalu gdzie pracują Chodakowscy w 1554 odcinku "M jak miłość" blisko Olka zjawi się kolejna pokusa... Na oddziale ortopedii zacznie pracę seksowna pielęgniarka Laura. A mąż Anety od razu zwróci na nią uwagę. Zwłaszcza, że śliczna brunetka pokaże się mu z najlepszej strony. Zwróci uwagę na poważny błąd w karcie pacjenta z dawkowaniem leków. Olek będzie pod wrażeniem!

M jak miłość, odcinek 1554 ZWIASTUN. Marcin nakryje Izę z Michałem! Matka Amelki ostrzeże ją przed mężem sadystą

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez jej wyrodnej matki. Znajdzie nową mamę dla córki

Aneta w 1554 odcinku "M jak miłość" widząc zachowanie ukochanego, od razu gniewnie prychnie i wygarnie co myśli o sztuczkach Olka. - Ale słodzisz, doktorku... - Zazdrosna? - Chyba żartujesz! Po prostu irytuje mnie, jak tak przedmiotowo traktujesz kobiety!

Po pracy Chodakowska postanowi za to rozwiązać małżeński konflikt na ringu. W 1554 odcinku "M jak miłość" da Olkowi niezłą nauczkę! Zwyczajnie spuści mu łomot podczas treningu bokserskiego, na który razem pójdą w ramach randki. - Może najpierw wyżyj się na worku, a potem dopiero… zrobimy prawdziwy trening? Bo jutro wyląduję w pracy z podbitym okiem… - I co na to powie ta nowa... pielęgniareczka? - Może, że doktor Chodakowski to prawdziwy twardziel?- zażartuje Aneta.

Walka małżonków w 1554 odcinku "M jak miłość" nie umknie uwadze Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), który przyjedzie na trening z sekretarką Olą (Katarzyna Mosek). Pochwali Anetę za to jak przywaliła Olkowi. - Ale tempo narzuciłaś! Dawno nie widziałem takiej nawalanki! - Przynajmniej para ze mnie zeszła! - przyzna żona Olka. Ten z kolei tylko się uśmiechnie. - A trochę tego było! - Oj, nie przesadzaj!

M jak miłość odc. 1554. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Laura (Klaudia Kulinicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1554. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1554. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1554. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1554. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze