M jak miłość, odcinek 1552: Groźby Banachowej do Jacka. Tym razem posunie się za daleko

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1552: Groźby Banachowej do Jacka. Tym razem posunie się za daleko

M jak miłość, odcinek 1552: Krystyna ukryje na zawsze tajemnicę Lilki? Będzie walczyć o córkę do ostatniej sekundy. Tym razem posunie się za daleko

2020-12-18 9:24

W 1552 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak) mocno zbliży się do Lilki (Monika Mielnicka), co doprowadzi do szału Krystynę (Dorota Chotecka-Pazura). Tyle lat zdołała utrzymać przed dziewczyną, że to nie Banach (January Brunov) jest jej biologicznym ojcem. Niczego nieświadoma Lilka wygada się przed matką, że Jacek zaczął się koło niej kręcić. W 1552 odcinku "M jak miłość" Banachowa pierwszy raz pokaże ostry charakterek i natychmiast podejmie kroki. Zacznie grozić byłemu kochankowi!

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" pijany Banach zaatakuje Lilkę na ulicy. Szczęśliwie zobaczy ich Jacek, który uratuje dziewczynę z rąk bandyty. Zacznie niepokoić się o jej bezpieczeństwo. 

- Na pewno nic ci nie zrobił? Takich facetów lepiej unikać. Omijać z daleka, nie reagować na zaczepki… - powie Kotowski do wystraszonej Lilki.

- Wiem, tylko to trudne. Bo ten facet to mój ojciec… - odpowie wprost dziewczyna. 

Gdyby nie interwencja Jacka w 1552 odcinku "M jak miłość", mogłoby się różnie skończyć. Od tego momentu Kotowski będzie bacznie przyglądał się Lilce, ale przewidzi jak bardzo narazi się tym Krystynie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści

W 1552 odcinku "M jak miłość" Krystyna Banach nie będzie świadoma, że w momencie, w którym ona spędza czas ze Staszkiem (Sławomir Holland), za jej plecami Kotowski coraz lepiej poznaje córkę. Wszystko przez imprezę urodzinową Marysi (Małgorzata Pieńkowska), na którą oboje będą zaproszeni. To właśnie wtedy uda im się lepiej poznać. Po wszystkim dziewczyna zadzwoni do matki i od niechcenia wspomni o nowej znajomości. W 1552 odcinku "M jak miłość" Krystyna omal nie obleje się wrzątkiem, gdy to usłyszy! Nie będzie się spodziewała, że Kotowski nie dotrzymuje danego jej słowa i coraz bardziej zbliża się do Lilki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Ula wypędzi rodzinę Bartka z siedliska. Przez nią Marzenka i Andrzejek stracą dom - ZDJĘCIA

Krystyna w 1552 odcinku "M jak miłość" będzie tak zdenerwowana, że wyprosi Staszka z domu i natychmiast sięgnie po telefon. 

- Jacek, podobno Lilka się dzisiaj z tobą spotkała... Obiecałeś mi! Trzymaj się od niej z daleka! - zacznie grozić wściekła Banachowa.

Niestety nagra się tylko na sekretarkę, bo Jacek nie odbierze od niej telefonu. W 1552 odcinku "M jak miłość" widzowie poznają inną twarz zazwyczaj spokojnej Krystyny. Jedno jest pewne, lepiej z nią nie zadzierać! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze