M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

M jak miłość, odcinek 1552: Paweł i Franka razem w Grabinie. Ogłoszą radosną nowinę na imieninach Marysi

2020-12-17 9:03

W 1552 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) przyjadą do Grabiny na imieniny Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Dziewczyna od progu będzie chciała przypodobać się Rogowskiej i Barbarze (Teresa Lipowska). Wyjdzie z siebie, żeby każdy ją polubił, więc zacznie podlizywać się nawet Basi (Karina Woźniak). W 1552 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że wizyta Franki i Pawła jest przełomowa! Jaką radosną nowinę obwieszczą bliskim?

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł po raz pierwszy pojawią się razem w Grabinie na imieninowym przyjęciu Marysi. Zduński przywiezie jej w prezencie unikatowy rower, a ona będzie zachwycona. Cała uwaga skupi się jednak na France, która usilnie postara się przypodobać rodzinie Pawła. Od razu podbiegnie do Barbary z zamiarem pomocy przy przyjęciu i zacznie zagadywać Basię, aby złapać z nią dobry kontakt. W 1552 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa od raz zauważy starania dziewczyny. 

- Nooo Pawełku, ta dziewczyna to szczere złoto! - powie Basia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1552: Jacek zobaczy jak Lilka cierpi przez ojca! To on skazał ją na Banacha

M jak miłość. Katarzyna Cichopek ma sobowtóra. To nie Kinga spadła ze schodów - WIDEO

W 1552 odcinku "M jak miłość" wszyscy zasiądą do wspólnego stołu, a Franka i Paweł dość szybko będą chcieli zostać sam na sam. Każdy zauważy, że Zduński przyjechał do Garbiny odmieniony! Wyjdzie na jaw radosna nowina, że są razem. Para uda się na spacer do sadu i nad wodę, gdzie zacznie się namiętnie całować! Nikt w Grabinie nie będzie miał wątpliwości, że Paweł wreszcie znalazł sobie dziewczynę. W 1552 odcinku "M jak miłość" Franka zrobi dobre wrażenie na Marysi i Barbarze, więc będą zadowolone z takiego obrotu sprawy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

W 1552 odcinku "M jak miłość" będzie się wydawało, że Paweł nie myśli już o Kindze (Katarzyna Cichopek) i wreszcie zajął się nowym związkiem. Niestety nie oznacza to, że pogodzi się z bratem, z którym wciąż nie rozmawia. Nawet Marysia spróbuje w tej sprawie zainterweniować, ale bez skutku. W 1552 odcinku "M jak miłość" Franka będzie przeszczęśliwa, że Paweł wreszcie ją dostrzegł, a jego rodzina wydaje się być zadowolona z ich nowego związku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze