M jak miłość. Paweł zabierze Frankę do Grabiny. Znów dopadnie go klątwa byłych kochanek - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł zabierze Frankę do Grabiny. Znów dopadnie go klątwa byłych kochanek - WIDEO

M jak miłość. Paweł zabierze Frankę do Grabiny. Znów dopadnie go klątwa byłych kochanek - WIDEO

2020-11-30 8:28

Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" będą razem? Zduński uwierzył w klątwę jaka nad nim ciąży, że nie może znaleźć kobiety, którą szczerze i z wzajemnością pokocha. Wszystkie jego związki z byłymi kochankami kończyły się tak samo. Jak będzie z Franką? Niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł zabierze kolejną dziewczynę do Grabiny, do Mostowiaków. Był tam już z innymi partnerkami i nic dobrego z tego nie wyszło. Niestety i tym razem przeszłość oraz kłamstwa Franki zniszczą jego złudzenia. Zobaczcie WIDEO.

Czy Paweł i Franka z "M jak miłość" będą razem?

Marne szanse, by w "M jak miłość" Paweł był szczęśliwy z Franką. I nie chodzi tylko o byłego narzeczonego Franki, który znów wkroczył do jej życia i szalejąc z zazdrości zaczął ją śledzić. Zduński będzie miał uzasadnione obawy, że Franka nie jest dziewczyną dla niego. Za dużo spraw z przeszłości fryzjerki zacznie wychodzić na światło dzienne, by Paweł zaryzykował związek z kimś takim.

Straszny wypadek Pawła w 1547 odcinku "M jak miłość" niemal przesądzi sprawę. Bo Zduński zrozumie, że bandyta Krzysiek Sawicki czyha na jego życie.

- Po tym co się stało Paweł wie, że to może być związane z byłym narzeczonym Franki. Umiejętnie to maskuje, nie chce, żeby Franka jeszcze na swoje barki brała jeszcze obciążenie tego wypadku i kolejnego zagrożenia. Relacja Franki z byłym narzeczonym nie jest jeszcze wyjaśniona. Dopóki tam nie będzie jasnej, klarownej sytuacji, to Paweł dalej nie wejdzie w tą relację! - wyjaśnił Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny - WIDEO

Nadjedzie jednak chwila w "M jak miłość", w której Paweł da się ponieść uczuciom. W nowych odcinkach "M jak miłość" w grudniu razem z Franką pojedzie do Grabiny! Pokaże dziewczynie sad Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) i ukochane miejsca z dzieciństwa. Przedstawi też Frankę rodzinie, zwłaszcza babci Barbarze (Teresa Lipowska). Tym samym popełni wielki błąd, a klątwa byłych Pawła, które też odwiedzały z nim Grabinę, podbijając serca babci, matki i innych Mostowiaków, znów da o sobie znać.

- Miałem ich kilka, ale zawsze kończyło się tak samo. Pech albo jakaś klątwa. Przez ten czas zawsze była blisko kobieta, zupełne zaprzeczenie wszystkich związków... Kinga jest wspaniałą matką, najlepszą przyjaciółką mojego brata. Czy mu zazdrościłem? Bardzo... Ale z miłością niewiele to ma wspólnego... - powiedział Paweł France w 1545 odcinku "M jak miłość". Nieświadomy tego, że przy tej dziewczynie też nie czeka go nic dobrego.

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?

Były kochanek Franki w "M jak miłość" z każdej strony będzie na nią szykował zasadzki. Sytuacja zrobi się coraz bardziej niebezpieczna.- Franka zdaje sobie sprawę z tego, że Paweł jest zagrożony. Być może nawet bardziej niż ona... - ujawniła Dominika Kachlik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Niebawem w "M jak miłość" Franka sprowadzi na Pawła jeszcze większe kłopoty i gniew swojego byłego. - Krzysiek jest zdecydowanie bardzo zdeterminowany. Żadna przeszkoda, która pojawi mu się nie na drodze nie jest przeszkodą, której Krzysztof nie będzie się w stanie pozbyć! - zdradził Michał Chruściel. 

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" już po wypadku Pawła dojdzie do konfrontacji Zduńskiego z Krzyśkiem. - To ty wtedy mnie potrąciłeś jak jechałem rowerem! Chyba jesteś na warunkowym, więc zostaw ją w spokoju! - zażąda od przestępcy. I źle się to dla niego skończy.

Nie przegap: M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka Krzyśka po wypadku Pawła! Zginie w trakcie ucieczki? - WIDEO

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze