M jak miłość, odcinek 1551: Tajemnicza przyjaciółka Marty zniszczy jej rodzinę! Nie będzie wiedziała kim jest Patrycja

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1551: Tajemnicza przyjaciółka Marty zniszczy jej rodzinę! Nie będzie wiedziała kim jest Patrycja

M jak miłość, odcinek 1551: Tajemnicza przyjaciółka Marty zniszczy jej rodzinę! Nie będzie wiedziała kim jest Patrycja

2020-12-15 20:33

W 1551 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) znów trafi do szpitala na wizytę u znanego ortopedy, doktora Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), który pomaga jej z bolącym barkiem. Los postawi na drodze Marty także dawną przyjaciółkę, z czasów kiedy razem pracowały w sądzie! To Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska), znudzona starszym o 20 lat mężem. Zaskakujące spotkanie Wojciechowskiej z przyjaciółką w 1551 odcinku "M jak miłość" nie będzie zwiastowało jeszcze tragedii jaka się rozegra! Bo tajemnicza Patrycja zniszczy rodzinę Marty... Kim okaże się Patrycja?

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek, 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nowi bohaterowie w "M jak miłość", Jerzy i Patrycja Argasiński, którzy pojawią się niespodziewanie w 1551 odcinku, wywrócą życie Marty i jej syna Łukasza (Jakub Józefowicz) do góry nogami! Początkowo nic nie będzie zapowiadało tego co się stanie kiedy Marta po latach zbliży się do Patrycji. Była sędzia i jej przyjaciółka w 1551 odcinku "M jak miłość" sprzed lat wpadną na siebie przypadkiem przed szpitalem w Miedzeszynie, gdzie mieści się klinika ortopedii.

To tu nowym ordynatorem, a zarazem szefem Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst) Chodkowskich, a także rehabilitanta Łukasza zostanie Jerzy Argasiński. Już w 1551 odcinku "M jak miłość" okaże się, że wybitny ortopeda to tyran i damski szowinista, który krótko trzyma swój personel i wyjątkowo podle odnosi się do kobiet. Ale Marta będzie zachwycona swoim lekarzem. Do tego stopnia, że dla Jerzego zmieni nawet fryzurę. Przez wizytą Argasiński także pośle pacjentce znaczące spojrzenie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1551: Matka Anety upije Olka, żeby zrobił jej dziecko - ZDJĘCIA

Ale nie tylko lekarz Marty w 1551 odcinku "M jak miłość" zrobi na niej wrażanie! Bo przed szpitalem Wojciechowska zauważy Patrycję, dawną przyjaciółkę z czasów kiedy obie pracowały w sądzie. Widzowie "M jak miłość" na pewno nie rozpoznają Patrycji, bo ta postać nigdy wcześniej się nie pojawiła w serialu.

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1550: Barbara nie dostanie w bistro Kingi nawet kropli wody! Klęska po akcji sanepidu

Także Marta w 1551 odcinku "M jak miłość" nie będzie jeszcze znała tajemniczej przyjaciółki, zwłaszcza tego kim naprawdę jest i kim będzie Patrycja! Obie panie wymienią uprzejmości i postanowią odnowić dawną więź. - Jezu jak mi ciebie brakowało, tych naszych pogaduch babskich po pracy! - przyzna roześmiana Patrycja, która chwilę wcześniej wyjawi, że jest żoną ordynatora Argasińskiego.

- Mnie też... - odpowie Marta.- To może ja zadzwonię! Umówimy się na wino i ploteczki! - zaproponuje Patrycja. Niedługo potem w "M jak miłość" okaże się, że odważna, namiętna i od lat rozczarowaną swoim związkiem Patrycja będzie szukała mocnych wrażeń w szpitalu!

Nawiąże namiętny romans z rehabilitantem Łukaszem, synem Marty, który dopiero co związał się ze stażystką Kasią Stawską (Paulina Lasota). W nowych odcinkach "M jak miłość" w 2021 roku starsza kochanka Łukasza całkowicie go omota. Dojdzie do tego, że przyjaciółka Marty zniszczy jej rodzinę, bo syn odwróci się od matki.

M jak miłość. ordynator Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. ordynator Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość odc. 1551. Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska), Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1551. Patrycja Argasińska (Alżbeta Lenska), Marta (Dominika Ostałowska)
Najnowsze