M jak miłość. Nowy romans Łukasza. To nie będzie Kasia. Zacznie sypiać ze starszą mężatką!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nowy romans Łukasza. To nie będzie Kasia. Zacznie sypiać ze starszą mężatką!

M jak miłość. Nowy romans Łukasza. To nie będzie Kasia. Zacznie sypiać ze starszą mężatką!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie miał nowa kochankę! I to wcale nie będzie Kasia (Paulina Lasota), z którą zaczął sypiać w ostatnich odcinkach serialu, tylko starsza od niego mężatka! W dodatku Patrycja (Alżbieta Lenska) okaże się bliską przyjaciółką jego matki (Dominika Ostałowska), a to jeszcze nie koniec sensacji... Wygląda na to, że Łukasz w "M jak miłość" wróci do swoich dawnych nawyków, ale tym razem ostro przesadzi - to się musi skończyć wielkim skandalem!

Łukasz w "M jak miłość" rzuci wszystko dla starszej mężatki! To się musi źle skończyć

Jak zdradza "Świat Seriali" dawna przyjaciółka Marty z sądu, zawróci w głowie jej synowi w "M jak miłość"! W dodatku Łukasz błyskawicznie wróci do starych nawyków i nie będzie się wzbraniał przed romansem ze starszą mężatką... Ale tym razem może ściągnąć na siebie wielkie kłopoty! Kim okaże się jego nowa kochanka?

Patrycja Argasińska pojawi się w 1551 odcinku "M jak miłość" jako żona Jerzego (Karol Strasburger), nowego ordynatora szpitala, w którym pracuje Łukasz. Piękna kobieta, dużo młodsza od męża będzie mocno znudzona życiem u jego boku i w oko wpadnie jej właśnie przystojny fizjoterapeuta. Ciekawe, czy będzie wiedziała, że uwodzi właśnie syna swojej przyjaciółki... 

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?

Łukasz w nowych odcinkach "M jak miłość" rzuci dla Patrycji wszystko, również coraz bardziej zakochaną w nim stażystkę Kasię... Niestety, wygląda na to, że dramat Katii, rozstanie z córką i porzucenia przez kolejne kobiety, niczego Łukasza nie nauczyły. Im piękniejsza i bardziej niebezpieczna kobieta, tym bardziej musi być jego...

Tym razem jednak Łukasz z całą pewnością ściągnie na siebie poważne kłopoty. Jeżeli jego romans z Patrycją w "M jak jak miłość" wyjdzie na jaw - a zawsze w końcu wychodzi - czeka go potężny gniew nie tylko ze strony kochającej matki, ale i szefa szpitala! Czyli można powiedzieć, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Łukasz się doigra.

Marta na pewno nie daruje uwodzenia syna dawnej przyjaciółce, więc na fanów "M jak miłość" czeka kolejne mocne zawirowanie sercowo-łóżkowe! Jak starsza mężatka uwiedzie podatnego na kobiecie wdzięki Łukasza i jaka będzie odpowiedź jego matki zobaczymy śledząc nowy wątek od 1551 odcinka "M jak miłość" 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze