M jak miłość, odcinek 1551: Przyjaciółka Marty odbierze jej syna Łukasza! Pożałuje, że wpuściła Patrycję do życia

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1551: Przyjaciółka Marty odbierze jej syna Łukasza! Pożałuje, że wpuściła Patrycję do życia

M jak miłość, odcinek 1551: Przyjaciółka Marty odbierze jej syna Łukasza! Pożałuje, że wpuściła Patrycję do swojego życia

2020-11-26 12:21

W 1551 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) spotka na swojej drodze dawną przyjaciółkę. Wiele lat temu Wojciechowska i Patrycja (Alżbeta Lenska) pracowały razem w sądzie, ale ich kontakt nagle się urwał. Niespodziewanie spotkanie Marty i Patrycji odnowi ich przyjaźń, ale będzie także początkiem ogromnych problemów. Elegancka, bogata żona wybitnego lekarza Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger) odbierze Marcie syna. Wkrótce po 1551 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wpadnie w sidła Patrycji.

"M jak miłość" odcinek 1551 - wtorek 15.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zaskakujący zwrot w "M jak miłość" w życiu Marty Wojciechowskiej i Łukasza. Po wstrząśnie jakim dla kobiety był kolejny romans syna, z piękną stażystką ze szpitala, Kasią Stawską (Paulina Lasota), już w 1551 odcinku "M jak miłość" nastąpi kolejny szok. A wszystkiemu winna Patrycja Argasińska, dawna przyjaciółka Marty z sądu, która po wielu latach zechce odnowić tamtą znajomość.

Patrz też: M jak miłość. Nowy romans Łukasza. To nie będzie Kasia. Zacznie sypiać ze starszą mężatką!

Kim będzie Patrycja w "M jak miłość"? Jak podaje "Świat Seriali" w 1551 odcinku "M jak miłość" chora na nerki Marta zgłosi się na badania do szpitala, gdzie jej syn Łukasz pracuje jako rehabilitant. Los zetknie Wojciechowską z Patrycją przed wejściem do kliniki. Dla obydwu kobiet spotkanie po latach będzie dziwnym zrządzeniem losu. Patrycja, elegancka, bogata, ustawiona w życiu żona lekarza, Jerzego Argasińskiego, nie wyda się jednak Marcie zbyt szczęśliwa.

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?

Prawda będzie taka, że przyjaciółka Marty w 1551 odcinku "M jak miłość" już podczas pierwszego spotkania zwierzy jej się z małżeńskich problemów. Bo straszy od niej o 20 lat Jerzy nie będzie wcale ideałem męża. Wybitny lekarz, który w 1551 odcinku "M jak miłość" zostanie nowym ordynatorem w klinice gdzie lekarzami są Olek (Maurycy Popiel) i Aneta (Ilona Janyst) Chodakowski, okaże się facetem, który zawsze stawia na swoim.

Marta w 1551 odcinku "M jak miłość" przypomni przyjaciółce, że nagle zniknęła jej z oczu, przez długie lata Wojciechowska nie wiedziała co się z nią dzieje. Odeszła z pracy w sądzie i słuch po niej zaginął. - Nie pracuję...Gdy wyszłam za mąż, mój mąż uznał, że praca w sądzie nie jest odpowiednim zajęciem dla jego żony, więc od kilku lat leżę i pachnę - przyzna z goryczą w głosie Patrycja. I zaraz potem zwierzy się Marcie, że znudziło ją małżeństwo i szuka nowych wrażeń gdzie indziej.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1551: Dramat Izy i Marcina. Stracą Szymka i Maję. Dzieci zaginą w tajemniczych okolicznościach

Wkrótce potem w "M jak miłość" Patrycja weźmie się za Łukasza! Uwiedzie syna Marty i odbierze go Wojciechowskiej. Namiętny romans Łukasza ze straszą kobietą będzie miał jednak fatalne skutki kiedy dowie się o wszystkim Jerzy! Zanim to jednak nastąpi zakochany Łukasz odwróci się od matki, żeby sypiać z jej przyjaciółką.

M jak miłość, odc. 1551: Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1551: Marta (Dominika Ostałowska), Patrycja (Alżbieta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość. lekarz Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: Youtube M jak miłość. lekarz Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze