M jak miłość, odcinek 1549: Lilka sama odkryje prawdę o ojcu. Słowa pijanego Banacha nie pozostawią złudzeń

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Lilka sama odkryje prawdę o ojcu. Słowa pijanego Banacha nie pozostawią złudzeń

M jak miłość, odcinek 1549: Lilka sama odkryje prawdę o ojcu. Słowa pijanego Banacha nie pozostawią złudzeń

W 1549 odcinku "M jak miłość" prawda o tym, kto jest ojcem Lilki (Monika Mielnicka) wyjdzie na jaw z ust pijanego Banacha (January Brunov). Jak pisaliśmy jako pierwsi brutalny "tatuś" napadnie żonę Mateusza (Krystian Domagała) na ulicy i łatwo z rąk nie wypuści. Jak zareaguje Lilka, kiedy pozna mroczną tajemnicę rodziny? Niby to dobra wiadomość, że agresywny Banach nie jest jej ojcem, ale oznacza też, że matka (Dorota Chotecka) przez całe życie córkę okłamywała! Czy najmłodsza Mostowiakowa przyjmie do swojego życia w 1549 odcinku "M jak miłość" Jacka (Tomasz Sobczak) jako swojego ojca?

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi kompletnie pijany Banach zaatakuje Lilkę na ulicy. Tego rodzinnego kata nigdy nie obchodziło, że córka została brutalnie zgwałcona i może wyrządzić jej dodatkową krzywdę - raczej specjalnie będzie pastwił się nad nią w 1549 odcinku "M jak miłość"? I niestety w obrzydliwy sposób ujawni dlaczego przez całe życie to robił..

Lilka w 1549 odcinku "M jak miłość" zdoła wyrwać się z rąk pijanego brutala, ale na odchodnym rzuci mu jeszcze mocne słowa. A pijak nie pozostanie jej dłużny...

- Nie wierzę, że ktoś tak podły jak ty może być moim ojcem! - rzuci spanikowana Lilka.

- I słusznie... - usłyszy w odpowiedzi. - A teraz spieprzaj! Nie mam czasu... na pierdoły! Najmłodsza pani Mostowiak uświadomi sobie w 1549 odcinku "M jak miłość", co mogą oznaczać słowa Banacha. Agresywny facet, którego całe swoje ciężkie życie znosiła i próbowała szanować jako ojca, jest dla niej zupełnie obcym człowiekiem! Kto zatem jest tatą Lilki? 

M jak miłość. Ojciec Lilki znowu zacznie pić! Będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

W 1549 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że dawny chłopak Marysi, który po latach nie ma w ogóle zamiaru zostawić żony Artura w spokoju, miał romans z Krystyną. I choć Jacek zrobi wiele, aby tajemnica nie wyszła na jaw, powie o niej na łożu śmierci jego matka. Czy Jacek stanie na wysokości zadania i zaopiekuje się straumatyzowaną przez ciężkie dzieciństwo i brutalny gwałt, dorosłą córką?

Sposób, w jaki Lilka dowie się kto jest jej ojcem będzie kolejnym "kamyczkiem" do jej traumy. Pijak, który nie cofnie się przed niczym, aby pognębić swoją dawną rodzinę tak naprawdę nie ma do córki żadnych praw! Oznacza to też, że choć Lilka odzyska wolność od brutala, straci zaufanie do matki. Jak zakończy kolejny dramat w rodzinie Mateusza? Czy Lilka zaakceptuje swojego prawdziwego ojca? I czy on w ogóle będzie tego chciał? Przekonamy się już w 1549 odcinku "M jak miłość".    

M jak miłość, odcinek 1549: Ojciec Lilki zemści się na Mateuszu. Okradnie całą rodzinę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1549: Ojciec Lilki zemści się na Mateuszu. Okradnie całą rodzinę
M jak miłość odc. 1549. Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1549. Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze