M jak miłość, odcinek 1547: Magda nie odpuści Kamili. Kochanka Piotrka będzie żądała rozwodu z Kingą

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Magda nie odpuści Kamili. Kochanka Piotrka będzie żądała rozwodu z Kingą

M jak miłość, odcinek 1547: Magda nie odpuści Kamili. Kochanka Piotrka będzie żądała rozwodu z Kingą

W 1547 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) zacznie namawiać Piotrka (Marcin Mroczek) na rozwód z Kingą (Katarzyna Cichopek)! Ale nieoceniona Magda (Anna Mucha) natychmiast zorientuje się w sytuacji i jak to ona, od razu zareaguje. Szybka akcja obojga państwa Budzyńskich w 1547 odcinku "M jak miłość" zlikwiduje na chwilę bezpośrednie zagrożenie ze strony manipulantki. Ale czy na długo?

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1547 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej zdesperowana utratą Piotrka i pracy Kamila, zacznie namawiać go na rozwód. Podstępna prawniczka nie będzie miała już nic do stracenia i pójdzie na całość. Czy Piotrek będzie aż tak głupi, żeby dać się jej podjudzić do podjęcia kroków prawnych przeciwko żonie? - Musimy z tym skończyć... - powie stanowczo Jabłońskiej. Jednak Kamila nie zrezygnuje tak łatwo. - Mógłbyś zerwać się z domu? Wymyśl coś!

Na szczęście o wszystkim dowie się Magda, która nadal, również w 1547 odcinku "M jak miłość" nie będzie spuszczać z oka pary kochanków. Lojalność wobec Kingi, ale też wielka sympatia i szacunek dla rodziny Zduńskich każą jej natychmiast przeciwdziałać! Coraz bardziej wściekła Magda w 1547 odcinku "M jak miłość" pokaże prawnicze gdzie jej miejsce!

W ostrych słowach powie Kamili co sądzi o jej zalotach do żonatego Piotrka i wtrącaniu się w jego małżeństwo. W 1547 odcinku "M jak miłość Jabłońska zareaguje jednak agresją! - Nie wchodź mi w drogę, bo pożałujesz! Magda nie da się jednak zastraszyć. - Nie. To ty nie wchodź mi w drogę, bo pożałujesz!

Czytaj też: M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

I jak często bywa w swój plan Magda w 1547 odcinku "M jak miłość" włączy Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Budzyńscy zaproponują skłóconym Zduńskim wspólny wypad za miasto. Czy to wystarczy, aby Piotrkowi wywietrzały z głowy głupie pomysły podszeptywane mu przez Kamilę?

Oby tak, bo wygląda na to, że wredna kochanka prędzej wysadzi wszystko w powietrze, niż odda Kindze Piotrka! Na szczęście Magda to też ostry zawodnik... Czy pokona ostatecznie w 1547 podstępną seksi-prawniczkę, która wreszcie dostanie za swoje  i przywróci pokój we wzorowej rodzinie Zduńskich? 

M jak miłość odc. 1547. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1547. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze