M jak miłość, odcinek 1545: Kamila dostanie za swoje! Kinga z pomocą Ali przepędzi kochankę Piotrka

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1545: Kamila dostanie za swoje! Kinga z pomocą Ali przepędzi kochankę Piotrka

M jak miłość, odcinek 1545: Kamila dostanie za swoje! Kinga z pomocą Ali przepędzi kochankę Piotrka

W 1545 odcinku "M jak miłość" podła Kamila (Anna Gorajska) oberwie za swoje! Kochanka Piotrka (Marcin Mroczek) nów przyjdzie pognębić Kingę (Katarzyna Cichopek), ale czeka ją niezła niespodzianka... Tym razem Kinga nie będzie sama - niegrzeczna Ala (Alicja Ostolska) o ciętym języczku i szatańskich pomysłach z przyjemnością wesprze szefową. Jak razem przegonią wredną Kamilę z bistro zobaczymy już w 1545 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" bezczelna Kamila wtargnie do bistro Kingi i urządzi jej... awanturę! Będzie miała za złe żonie swojego kochanka, że przez nią straciła udział w ważnym projekcie i sposobność na codzienne umizgi z mecenasem Zduńskim.  

- Wiem, że to twoja sprawka! Twoi przyjaciel próbują mnie udupić - Kamila zacznie wykrzykiwać do Kingi. - Grasz niewiniątko ale potrafisz pociągać za sznurki!

W tym momencie 1545 odcinka "M jak miłość" młodziutkie pracownice Kingi nie wytrzymają. Zwłaszcza Ala, której wyjątkowo nie spodoba się bezczelne i aroganckie zachowanie Kamili.    

- Trzymajcie mnie, co za babsztyl! - Ala powie cicho do Ewki w 1545 odcinku "M jak miłość". I na tym nie poprzestanie... 

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

- Nie wtrącaj się - poradzi jeszcze Ali bardziej spokojna Ewka (Jowita Chwałek), ale już będzie za późno. Śliczna siostrzenica księdza z niewinną minką zrobi w 1545 odcinku "M jak miłość" coś, czego nawet po niej nikt by się nie spodziewał!

Kiedy Kamila w 1545 odcinku "M jak miłość"  zapyta prowokacyjnie Kingę, czy się boi, że Piotrek wybierze ją, a nie żonę, Ala cichutko przejdzie i obleje ją gorąca kawą! Kiedy zszokowana prawniczka zamilknie Ala ze słodką minką powie" - Przepraszam...

- Doigrałaś się! - wściekła Kamila wybiegnie z bistro już nie taka elegancka jak weszła w 1545 odcinku "M jak miłość".

- Przepraszam, nie wiem jak to się stało, bardzo mi przykro - Ala przeprosi też szefową zachowując pozory przypadku.

I w tym momencie 1545 odcinka "M jak miłość" Kinga machnięciem ręki pokaże swojej młodziutkiej pracownicy, że nic się nie stało. I pomimo wielkiego wzburzenia "cyrkiem" Kamili puści do Ali "oczko"...  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1545: Kinga będzie błagać Pawła, żeby dał jej spokój. Dłużej nie wytrzyma

M jak miłość, odcinek 1545 ZWIASTUN. Kamila wyzna Piotrkowi miłość. Kamil napali się na kochankę Zduńskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze