M jak miłość, odcinek 1545: Kamila urządzi Kindze piekło! Nie zniesie, że rozdzielą ją z Piotrkiem - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1545: Kamila urządzi Kindze piekło! Nie zniesie, że rozdzielą ją z Piotrkiem - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1545: Kamila urządzi Kindze piekło! Nie zniesie, że rozdzielą ją z Piotrkiem - ZWIASTUN

2020-11-23 21:55

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) wreszcie dostanie za swoje, ale Kinga (Katarzyna Cichopek) też będzie oberwie od kochanki Piotrka (Marcin Mroczek). Wredna prawniczka, która nadal będzie chciała uwieść Zduńskiego i rozdzielić go z żoną od Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) dowie się o końcu współpracy. Nie pogodzi się z tym, że chcą ją rozdzielić z Piotrkiem, więc w 1545 odcinku "M jak miłość" przypuści atak na Kingę. Dopadnie rywalkę i kolejny raz rzuci jej prosto w twarz, że i tak nie odpuści sobie Zduńskiego. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek, 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila Jabłońska będzie dalej po trupach szła co celu, nie odpuści sobie Piotrka, choć uświadomi sobie, że jej bliski przyjaciel tak naprawdę kocha tylko swoją żonę i dzieci! Przebiegłej prawnicze nie wystarczy, że Zduński zaoferuje jej relacją opartą na przyjaźni. Postanowi pójść za ciosem i rozdzielić Zduńskich na dobre, zniszczyć ich małżeństwo, żeby zająć miejsce Kingi.

Ale w 1545 odcinku "M jak miłość" na drodze Kamili stanie Magda (Anna Mucha), która postawi wszystko na jedną kartę, żeby pozbyć się Jabłońskiej z kancelarii Budzyńskiego i Adama Wernera (Jacek Kopczyński). To właśnie Magda zażąda od męża i jego wspólnika, żeby odsunęli Kamilę od Piotrka. Mało tego, jak podaje "Świat Seriali" wygarnie im, że to przez nich kryzys u Zduńskich może skończyć się rozwodem.

- Nie widzicie, co Kamila wyprawia, czy nie chcecie tego widzieć?  Miesza Piotrkowi w głowie i w życiu, a wy jej na to pozwalacie! I Zduńscy nigdy się nie dogadają, dopóki ona tu jest... A jeśli przez tę idiotkę się rozwiodą, to ja przestanę się do was odzywać! - wściekła Magda w 1545 odcinku "M jak miłość" postawi im twardy warunek.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

Budzyński posłucha się żony i w 1545 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Kamilę, że to koniec jej współpracy z Piotrkiem. Odtąd Jabłońska będzie prowadziła sprawy wyłącznie z Wernerem oraz Kamilem Grycem (Marcin Bosak). Bezwzględna prawniczka nie przyjmie tego do wiadomości. Trzaśnie drzwiami kancelarii i pojedzie do Kingi, żeby na niej wyładować swoją złość.

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga straci Piotrka na zawsze? Paweł dowie się kim naprawdę jest Franka

Atak Kamili na Kingę w 1545 odcinku "M jak miłość" na oczach klientów "Bistro za rogiem" będzie wyjątkowo okrutny. Kochanka Piotrka zrobi ze Zduńskiej potwora, który niszczy jej karierę. Oskarży Kingę, że razem z przyjaciółmi chce się jej pozbyć.

- Wiem, że to twoja sprawka! Twoi przyjaciele próbują mnie udupić... Grasz niewiniątko, ale wiesz, jak pociągać za sznurki, próbujesz namieszać mi w życiu...  Przez ciebie wywalili mnie z projektu, któremu poświęciłam mnóstwo czasu i energii...

Ale na tym nie koniec, bo w 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila rzuci Kindze prosto w oczy, że Piotrek i tak wybierze ją. - Boisz się? Że gdyby przyszło co do czego, Piotrek wybrałby mnie, nie ciebie? Niestety po tych słowach Kinga będzie tak załamana, że nawet nie będzie się bronić. A do tego w domu w 1545 odcinku "M jak miłość" pokłóci się jeszcze z Piotrkiem, bo on znowu stanie po stronie przyjaciółki.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1546: Marysia dowie się o nieślubnej córce ukochanego przy łożu śmierci jego matki! Tylko ona zna dziecko Jacka - WIDEO

Jakby tego było mało, to w 1545 odcinki "M jak miłość" Kamila poskarży się Piotrkowi, że przez jego żonę Budzyński chce zniszczyć efekty ich ciężkiej pracy, rozdzielić ich na zawsze. Aż wreszcie Jabłońska postawi wszystko na jedną kartę i wyzna Zduńskiemu miłość.

- Nie potrafię się z tym pogodzić... Kinga ma wszystko: ciebie, dzieci... A ja nie mam nic. Myślisz, że dla mnie to komfortowa sytuacja? Nie chciałam tego, nie planowałam, ale... stało się. Zakochałam się w tobie... - wyzna Kamila w 1545 odcinku "M jak miłość" i zacznie całować Piotrka. A on kolejny raz ulegnie.

M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1545. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1545. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze