M jak miłość, odcinek 1547: Kamil nie jestem ojcem Poli! Jej matka odbierze mu córkę i wywiezie do Londynu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1547: Kamil nie jestem ojcem Poli! Jej matka odbierze mu córkę i wywiezie do Londynu

M jak miłość, odcinek 1547: Kamil nie jestem ojcem Poli! Jej matka odbierze mu córkę i wywiezie do Londynu

2020-11-22 15:44

Co w "M jak miłość" będzie z Polą (Hania Nowosielska)? Kamil Gryc (Marcin Bosak) w 1547 odcinku "M jak miłość" zacznie szykować się do pożegnania z 5-letnią córką. Matka Poli zapowie bowiem, że przyjedzie po nią z Londynu. Niestety dla Kamila stanie się jasne, że Pola rozstanie się z nim już na zawsze, że nigdy więcej jej nie zobaczy, bo przecież formalnie nie jest jej ojcem. Kolejny raz w 1547 odcinku "M jak miłość" Pola przeżyje piekło, bo jej mama zmieni nagle zdanie. Wściekły Gryc zdecyduje, by iść do sądu i odebrać wyrodnej Weronice prawa do dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1547 - wtorek, 1.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Pola z "M jak miłość" zostanie z Kamilem, a może wróci do matki, która oddała ją Grycowi, bo córka przeszkadzała jej w romansie z nowym facetem? W 1547 odcinku "M jak miłość" w życiu Kamila i Poli rozegrają się dramatyczne sceny. Nadejdzie bowiem dzień ich pożegnania. Gryc będzie czekał na przyjazd Weroniki z Londynu, która zapowie, że zabierze mu córkę. Nagle poczuje, że nie chce stracić Poli, że naprawdę pokochał swoje dziecko. Choć zgodnie z prawem nie jest jej ojcem. Jedynym dowodem na to, że Pola jest jego córką to wyniki testów DNA na ojcostwo, które Gryc zrobił zaraz po narodzinach dziewczynki. 

Patrz też: M jak miłość. Tragedia u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

W 1547 odcinku "M jak miłość" pożegnanie Kamila i Poli będzie coraz bliżej kiedy niespodziewanie Weronika zmieni zdanie. Jak podaje "Świat Seriali" zadzwoni do Gryca, by uprzedzić go, że nie przyjedzie po córkę! Dla Gryca to będzie wstrząs, ale najbardziej przeżyje całą sytuację Pola. Bo znów poczuje, że mama jej nie kocha, a tata nie chce.

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Na szczęście Kamil w 1547 odcinku "M jak miłość" pocieszy córkę. Zapewni ją, że zawsze przy niej będzie, że mama wcale o niej nie zapomniała, ale teraz nie może się nią zajmować.

- Tak to czasem w życiu bywa, skarbie, że różne plany biorą w łeb. Mama bardzo cię kocha, ale nie mogła teraz przyjechać. Nam ostatnio nawet nieźle idzie... Dogadujemy się, lubimy coraz bardziej i bardziej... To, co? Zostaniesz na razie u mnie? Umowa stoi? - zapyta Grycem z trudem powstrzymując łzy.  - Stoi... - odpowie zrozpaczona 5-latka.

Fakt, że matka Poli znów ją odrzuci w 1547 odcinku "M jak miłość" zmusi Kamila do podjęcia drastycznych działań. Nie będzie dłużej czekał, aż Weronika przypomni sobie, że ma córkę. Coraz bardziej wściekły Gryc tylko sekretarce Anicie (Melania Grzesiewicz), że pójdzie do sądu, by walczyć o prawo do córki, o odebranie Weronice praw rodzicielskich. Choć nawet nie jest uznany za ojca Poli, nie będzie patrzył jak matka Poli stale ją krzywdzi. 

Znając poprzednie sądowe batalie Kamila w "M jak miłość" możemy być pewni, że nie podda się tak łatwo i zrobi wszystko, żeby Pola została z nim już na zawsze.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1547: Ostatni wyjazd Kingi i Piotrka razem. Po tym co usłyszy o Kamili podejmie ważną decyzję. Będzie już za późno?

M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1535. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze