M jak miłość, odcinek 1546: Sonia namówi Janka na ostatni wyjazd. Spełni jej największe marzenie przed śmiercią

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1546: Sonia namówi Janka na ostatni wyjazd. Spełni jej największe marzenie przed śmiercią

M jak miłość, odcinek 1546: Sonia namówi Janka na ostatni wyjazd. Spełni jej największe marzenie przed śmiercią

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) przed tragiczną śmiercią spełni największe marzenie swojej ukochanej Soni (Barbara Wypych). Nieświadoma jeszcze śmiertelnego narzeczona namówi komendanta na wspólny wyjazd. Żadne z nich nie będzie jeszcze przeczuwało w 1546 odcinku "M jak miłość" , że będzie to ich ostatnia wspólna akcja, którą uda im się zrealizować... No, może przedostatnia - sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Sonię znów czeka smutek z powodu kolejnego wyjazdu Janka do Warszawy. Narzeczony wpadnie tylko na chwilę, aby poprawić ukochanej humor i niestety będzie musiał ją okłamać. ale też sprawi jej ogromną przyjemność!

Kiedy Janek zobaczy w 1546 odcinku "M jak miłość", że Sonia znów posmutniała na wieść o kolejnych dwóch tygodniach bez niego, wpadnie na wspaniały pomysł. I obieca jej spełnienie najskrytszego marzenia! Co to będzie?  

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

- Mieliśmy kiedyś pojechać w podróż życia. Co powiesz na Indonezję? - zaproponuje Janek Soni szybki ślub i bajeczną podróż poślubną. 

- Ja chyba śnię - odpowie oszołomiona Sonia. - Powinieneś częściej wyjeżdżać i wracać...

Niestety, Sonia chyba powie te słowa w złą godzinę w 1546 odcinku "M jak miłość". Bo choć zakochani spędzą ze sobą upojną noc, niebawem okaże się, że będzie to ostatni raz. Wszystko wskazuje na to, że Janek uwikłany w tajemniczą sprawę ochrony świadka koronnego zginie na posterunku. Sonia zaś zostanie z ostatnim ich wspólnym marzeniem, które uda im się zrealizować i samotnie wychowa ich dziecko

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze