M jak miłość, odcinek 1546: Pożegnanie Janka z matką przed śmiercią! Sobańska zacznie coś podejrzewać - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1546: Pożegnanie Janka z matką przed śmiercią! Sobańska zacznie coś podejrzewać - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1546: Pożegnanie Janka z matką przed śmiercią! Sobańska zacznie coś podejrzewać - WIDEO

2020-11-18 11:06

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie, a jego śmierć będzie miał związek z tajemniczym wyjazdem do Warszawy i tajną akcją policji! Te dramatyczne sceny już ujawniają "Kulisach serialu M jak miłość". Ale zanim dojdzie do tragedii, a Janek zostanie zastrzelony w lesie w 1546 odcinku "M jak miłość" odwiedzi swoją matkę, Weronikę Sobańską (Ewa Kasprzyk). To co powie jej podczas pożegnania sprawi, że Sobańska zacznie się bać. Zwykle skryty i twardy syn, który nie był wylewny jeśli chodzi o uczucia, nagle się przed nią otworzy. Matka Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" zacznie mieć złe przeczucia.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek zacznie się szykować na wyjazd do Warszawy, służbową delegację, która ma związek ze sprawami z przeszłości Morawskiego. Ze strachu o własne życie i Sonię (Barbara Wypych) nie powie ukochanej całej prawdy. Widząc jak bardzo Sonia jest szczęśliwa, czeka na ich ślub i planuje wspólne dziecko, zatai przed nią jak wielkie mu grozi niebezpieczeństwo.

Zamiast tego w 1546 odcinku "M jak miłość" zaprosi przyszłą żonę na romantyczną wycieczkę na Bali. Tylko przyjacielowi Rafałowi (Jakub Kucner) powie prawdę o wyjeździe i pracy, która na niego czeka w stolicy. Postanowi też uporządkować swoje relacje z matką. Weronika Sobańska pojawiał się w życiu Janka zaledwie kilka lat temu. I nigdy nie traktował ją, tak jak na to zasługuje. Bo Sobańska przy każdej okazji udowadnia synowi jak żałuje, że oddała go do adopcji tuż po narodzeniu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1546: Ostatnia wola Janka przed śmiercią. Odda Sonię przyjacielowi Rafałowi - WIDEO

Tuż przed rozstaniem z Sonią w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek odwiedzi matkę, by prosić ją o szczególną przysługę. - Chodzi o Sonię...  Niedługo wejdzie na naszej rodziny i chciałabym żebyście odnowiły kontakt...

Co prawda relacje Soni z matką Janka w "M jak miłość" zawsze były przyjacielskie. To przecież Sobańska dążyła do tego, żeby jej syn zainteresował się Sonią i przestał kochać Ulę (Iga Krefft), która sprowadziła na niego same nieszczęścia. Skutecznie angażowała się w połączenie Janka i Soni. Dlatego w 1546 odcinku "M jak miłość" matka przyjmie prośbą Janka z niepokojem. Przeczuwając, że syn z jakiegoś powodu chce chronić narzeczoną.

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

- Janek cieszy się z tego, że jego mama jest znowu w jego życiu.Bardzo ją ceni i nadszedł chyba najwyższy czas, żeby także i on potrafił okazać jej pewne głębsze uczucia - powiedział Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

Dlatego w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek wyzna matce miłość, pierwszy raz w życiu. - Chyba nie miałem okazji ci tego jeszcze powiedzieć... Kocham cię! Dziękuję ci za wszystko... Policjant słowem jednak nie wspomni, że grozi mu śmierć. Jednak Sobańska i tak zacznie coś podejrzewać.

- Zaniepokoiło ją zachowanie syna i to, że jej powiedział, że ją kocha... Wyznał jej coś, czego do tej pory nie robił, bo zawsze był zimnym facetem w skorupie - ujawniła Ewa Kasprzyk w "Kulisach serialu M jak miłość".

Matka Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" postanowi sprawdzić o co chodzi. Zadzwoni do Soni, żeby podpytać narzeczoną syna o szczegóły jego służbowego wyjazdu. - Chciałam cię zapytać czy ty coś wiesz na temat pracy Janka w Warszawie? Jakoś dziwnie się zachowuje, jakby nie wiem unikał tematu.

Prawda będzie taka, że w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek będzie się szykował na śmierć i zmierzenie się ze swoją przeszłością. Niedługo potem podczas tajnej akcji policji zostanie postrzelony w głowę. Czy zginie? To się okaże w "M jak miłość" dopiero za kilka tygodni.

M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze