M jak miłość, odcinek 1546: Janek ukryje przed Sonią mroczną przeszłość! Chodzi o jego wyjazd do Warszawy - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1546: Janek ukryje przed Sonią mroczną przeszłość! Chodzi o jego wyjazd do Warszawy - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1546: Janek ukryje przed Sonią mroczną przeszłość! Chodzi o jego wyjazd do Warszawy - WIDEO

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) ukryje przed Sonią (Barbara Wypych) mroczną tajemnicę z przeszłości. I wszystko to skończy się wielką tragedią! Komendant okłamie narzeczoną, że wyjeżdża do Warszawy na rozkaz przełożonych, a w rzeczywistości będzie przed kimś uciekał! Co tak strasznego wróci do poukładanego życia Janka w 1546 odcinku "M jak miłość", że postanowi w popłochu uciekać? Niestety, nie ucieknie daleko - tajemniczy mściciel dopadnie go i zastrzeli a Sonia zostanie sama, w ciąży i w głębokiej żałobie....

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek zacznie przeżywać straszne męki. Budzić go będą koszmary i własne krzyki. Zaniepokojona Sonia spróbuje dowiedzieć się, co się dzieje, ale narzeczony ją okłamie!  

Nagle, w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek zacznie się zbierać na pilny wyjazd służbowy do Warszawy. - Polecenie służbowe, nie mogłem odmówić - skłamie Janek prosto w oczy Soni. 

Ale to znaczy, że ja zostanę tu na dwa miesiące sama... - opowie bardzo smutna Sonia narzeczonemu. Niestety, nie będzie przeczuwała, że to nie będą żadne 2 miesiące tylko cała reszta jej życia... Przecież, gdyby wiedziała, nie wypuściłaby go z rąk w 1546 odcinku "M jak miłość"! 

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

- Gdyby coś mi się stało zaopiekuj się Sońką, dobra?! Obiecaj! Jesteś mi to winien! - komendant poprosi jeszcze w ostatnich słowach Rafała w 1546 odcinku "M jak miłość". I zniknie na zawsze.

- Janek ukrywa przed Sonią prawdę, bo ta prawda jest dużo cięższa niż się może wydawać - tłumaczy swojego bohatera Tomas Kollarik w "Kulisach M jak miłość". - W życiu Janka pojawiają się pewne sytuacje z przeszłości, które troszkę rozbiły taki obraz dobra, które zaczęło się układać Jankowi i Soni - dodaje aktor.

- Janek, co się dzieje? Krzyczysz przez sen! - obudzi Sonia ukochanego w 1546 odcinku "M jak miłość". I będzie to ostatnia wspólna noc zakochanych. Janek zginie, zastrzelony przez bandytę z przeszłości, a Sonia w głębokiej żałobie - najprawdopodobniej już w ciąży - samotnie wychowa ich wymarzone dziecko

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze