M jak miłość, odcinek 1546: Jacek wykorzysta chorobę matki, żeby być z Marysią. Nie daruje mu kłamstwa o córce

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1546: Jacek wykorzysta chorobę matki, żeby być z Marysią. Nie daruje mu kłamstwa o córce

M jak miłość, odcinek 1546: Jacek wykorzysta chorobę matki, żeby być z Marysią. Nie daruje mu kłamstwa o córce

2020-11-26 8:35

W 1546 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak) znów wykorzysta dobre serce Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Cały czas kłamie, że zjawił się w Grabinie z powodu choroby Teresy (Jolanta Wołłejko), a tak naprawdę przywiózł ze sobą mroczny sekret. Zauważy, że Rogowskiej bardzo zależy na losie seniorki i będzie wykorzystywał to, jako preteksty do spotkań i rozmów. Nie przewidzi, że w 1546 odcinku "M jak miłość" los się od niego odwróci, a Teresa, tuż przed śmiercią, zdąży poinformować Marysię o sekrecie syna i jego prawdziwych zamiarach.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Jacek kolejny raz przyjdzie do Rogowskich. Znów zacznie się żalić na chorobę mamy. Wie, że Marysi bardzo zależy na zdrowiu Teresy i w tym temacie zawsze mu pomoże i wysłucha.

- Właśnie wracam ze szpitala. Czuje się już znacznie lepiej, a ja zaczynam wierzyć, że wyjdzie z tego bez szwanku - Jacek zacznie troskliwie opowiadać o mamie, udając, że właśnie po to przyszedł do Marysi. 

- Twoja mama to twardy zawodnik, na pewno sobie poradzi - skomentuje Rogowska. 

W 1546 odcinku "M jak miłość" Kotowski przyzna, że nie ma zamiaru wyjeżdżać. Nie powie ani słowa o jego prawdziwym celu wizyty. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1546: Ojciec Lilki spali ją i Mateusza żywcem? Nawet policja im nie pomoże - ZWIASTUN

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Jacek ma córkę! Marysia dowie się o dziecku przy łożu śmierci jego matki

W 1546 odcinku "M jak miłość" Jacek zaprosi Marysię na wspólny wyjazd, podczas którego postara się wydobyć z niej informacje na temat jej małżeństwa. Rogowska nie da się nabrać i nie obgada męża. Jeszcze tego samego dnia, czar przyjemnych rozmów pryśnie, bo z Teresą będzie coraz gorzej. Marysia popędzi do szpitala, gdzie kobieta wyzna jej sekret. 

- Jacek ma córkę… Tu, w Polsce. Ta dziewczyna nie wie, że to on jest jej ojcem. Tak przed laty ustalił z jej matką, ale ona ma prawo znać prawdę… Ja też nie czuję się w porządku, byłam tak blisko… i w ogóle nie okazałam jej żadnego zainteresowania. Traktowałam ją jak kogoś obcego. Jak ja teraz tego strasznie żałuję… Ale czasu nie da się cofnąć. Ty ją dobrze znasz, Marysiu…

W 1546 odcinku "M jak miłość" Rogowska zaniemówi i zrozumie, że Jacek nie jest taką osobą, za jaką go brała. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1547: Makabryczny wypadek Pawła. Straci córkę Basię, a sam zostanie ciężko ranny - WIDEO

W 1546 odcinku "M jak miłość" Jacek dobiegnie do szpitala, ale będzie już za późno. Marysia z lękiem spojrzy na dawną miłość. Zrozumie, że Jacek tylko wykorzystywał chorobę matki, żeby zbliżyć się do niej i żeby była przykrywką pod jego faktyczny problem. Jego córką okaże się Lilka (Monika Mielnicka)... W 1546 odcinku "M jak miłość" Marysia nie zdoła rozsądnie myśleć, ale kiedy Jacek spróbuje okazać jej czułość, ona się odsunie. Intuicja podpowie jej, że kolega może mieć sporo na sumieniu. 

Najnowsze