M jak miłość, odcinek 1544: Tajemnica Aleksandry wyjdzie na jaw! Iza i Aneta zobaczą do czego jest zdolna ich teściowa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1544: Tajemnica Aleksandry wyjdzie na jaw! Iza i Aneta zobaczą do czego jest zdolna ich teściowa

M jak miłość, odcinek 1544: Tajemnica Aleksandry wyjdzie na jaw! Iza i Aneta zobaczą do czego jest zdolna ich teściowa

2020-11-23 21:10

W 1544 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) pokaże na co ją stać, a Iza (Adriana Kalska) i Aneta (Ilona Janyst) na własne oczy co potrafi ich teściowa kiedy naprawdę się wścieknie. Chodakowska wpadnie w szał kiedy do jej życia znów wkroczy erotoman Marek (Mariusz Kiljan). Żeby się go pozbyć Aleksandra w 1544 odcinku "M jak miłość" użyje siły. A przy okazji Iza i Aneta poznają tajemnice znajomości teściowej ze zboczeńcem z portalu randkowego. Tylko one będą mogły jej pomóc.

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Znajomość Aleksandry z "M jak miłość" z Markiem nie skończy się tak szybko, na jednej randce, podczas której Chodakowska usłyszała obrzydliwą propozycję seksu bez zobowiązań. Bo matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) nie szuka partnera do łóżka, tylko mężczyzny, przy którym przestanie się czuć taka samotna. W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza i Aneta wezmą sprawy w swoje ręce, żeby znaleźć dla teściowej faceta. Cały czas nie wiedząc o tym co spotkało Aleksandrę na randce z Markiem. To wstydliwa tajemnica, którą będzie chciała przed nimi ukryć.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1544: Nałóg Michała zniszczy Izie życie. Przez niego straci wszystko!

Chodakowska w 1544 odcinku "M jak miłość" spróbuje jednak wytłumaczyć swoim synowym, że nie jest z nią aż tak źle. Że chociaż czuje się samotna, to jednak wciąż ma rodzinę, która daje jej dużo miłości i wsparcia.

- O Boże, dziewczyny przecież ja nie jestem aż tak zdesperowana... Moje ostatnie randki, te znajomości to była lekka przesada, ale no przecież rozumiecie, że ja nie jestem w wieku, w którym poczucie własnej wartości buduje się na relacji z mężczyzną. Bez przesady. Oczywiście bardzo chętnie poznałabym fajnego faceta, ale jeśli nie poradzę sobie. Nie bierzcie tych moich poszukiwań tak serio...

Podczas ich spotkania w "Bistro za rogiem" w 1544 odcinku "M jak miłość" żadna z kobiet nie zauważy obserwującego ich Marka. A kiedy Iza i Aneta odejdą, znajomy Aleksandry z portalu randkowego znów wkroczy do akcji. Wściekła Chodakowska uderzy natręta tak mocno, że Marek upadnie. I właśnie wtedy znów pojawią się synowe, które zobaczą do czego jest zdolna rozwścieczona mamusia!

M jak miłość, odcinek 1544 ZWIASTUN. Olek dowie się o ciąży Anety! Matka Chodakowskich pobije zboczonego Marka

Niestety w 1544 odcinku "M jak miłość" Marek nie odpuści Aleksandrze tak łatwo. Będzie ją śledził i znajdzie ją w szkole tańca. Mimo, że Aneta go przepędzi, mężczyzna będzie na nią czekał na parkingu. Zastawi nawet jej samochód, żeby się umówić na kolejną randkę.

- Ja wiem, jak to wygląda, ale ja naprawdę nie jestem stalkerem i nie musisz się mnie obawiać! W życiu żadna kobieta nie zrobiła na mnie takiego wrażenia… Może jednak dałabyś mi szansę? Skoro na razie nie możemy być fantastycznymi partnerami seksualnymi, a szkoda... to może chociaż się zaprzyjaźnimy? Kawa, co ty na to? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1544: Marcin dzięki Olewiczowi dowie się o zdradzie! Głupi romans zniszczy szczęśliwą rodzinę

Chodakowska w 1544 odcinku "M jak miłość" da Markowi jasno do zrozumienia, że nie ma u niej szans.- Proszę odjechać swoim samochodem! Jeszcze chwila i dzwonię na 112! - zagrozi mu. - Co za temperament - doda Marek na pożegnanie.

M jak miłość, odc. 1544: (Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1544: (Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze