M jak miłość, odcinek 1544: Nałóg Michała zniszczy Izie życie. Przez niego straci wszystko!

2020-11-22 15:45 Ag
 M jak miłość, odcinek 1544: Nałóg Michała zniszczy Izie życie. Przez niego straci wszystko!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1544: Nałóg Michała zniszczy Izie życie. Przez niego straci wszystko!

W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) przekona się na własnej skórze, że Michał (Paweł Deląg) i jej nowy szef w wydawnictwie Mariusz (Mariusz Laskowski) mają sporo do ukrycia. Uzależniony od hazardu pisarz, z którym dość szybko się zaprzyjaźniła, przerwie wreszcie milczenie. Po dramacie jaki rozegra się w wydawnictwie w 1544 odcinku "M jak miłość" Ostrowski przyzna się Izie, że w nałóg wciągnął także przyjaciela. Jeszcze wtedy Iza nie będzie nawet podejrzewała, że Michał razem z Mariuszem zniszczą jej szczęśliwe życie.

"M jak miłość" odcinek 1544 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Życie Izy z "M jak miłość" znów zacznie się komplikować, a jej przyszłość w nowej pracy w wydawnictwie stanie pod znakiem zapytania. Powód? Michał Ostrowski, jego uzależnienie od hazardu i zły wpływ na Mariusza, szefa Izy, właściciela firmy, która miała być dla Chodakowskiej miejscem gdzie rozwinie skrzydła i rozpocznie karierę. W 1544 odcinku "M jak miłość" Iza w biurze będzie świadkiem kłótni Michała z wydawcą. Patrząc na szefa zorientuje się, że Mariusz jest w fatalnym stanie. A to wpłynie również na jej pracę.

O co Ostrowski w 1544 odcinku "M jak miłość" pokłóci się z przyjacielem? O hazard, w który go sam wciągnął. W przeszłości obaj grali o duże pieniądze, a teraz Mariusz znów się pogrąży w uzależnieniu. I spróbuje wyciągnąć od Michała pieniądze, żeby znów wejść do gry.

- Przestań. Po prostu się nie zgadzam i robię to w twoim interesie. Naprawdę zrobiłem poważny błąd, że cię wtedy tam zabrałem, ale zrobię wszystko żeby to naprawić! - obieca mu Ostrowski, ale będzie już za późno. - Michał, jestem gotów postawić firmę. Wiem, że dzisiaj wygram! - Mariusz  straci zupełnie kontakt z rzeczywistością i kontrolę nad sobą.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1544: Marcin dzięki Olewiczowi dowie się o zdradzie! Głupi romans zniszczy szczęśliwą rodzinę

Zaniepokojona Iza w 1544 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała o co chodzi między Michałem a Mariuszem. Do czasu aż pisarz zdradzi Chodakowskiej, że jego przyjaciel od lat jest uzależniony od alkoholu oraz hazardu i ma przez to coraz większe problemy.

M jak miłość, odcinek 1544 WIDEO: Szymek uratuje życie biednej przyjaciółki z przedszkola! Bohaterski czyn 6-latka

Przeszłość Michała w 1544 odcinku "M jak miłość" zacznie niszczyć życie Izy, która zmieniła pracę, żeby wreszcie mieć spokojne zajęcie, gdzie nie będzie musiała patrzeć na przemoc, ani mierzyć się z niebezpiecznymi sytuacjami. Niestety przez Ostrowskiego i Mariusza plany Chodakowskiej legną w gruzach.

- Mariusz jest alkoholikiem. Nie pił kilka lat, ale znów wrócił do nałogu i dzisiaj znowu się upił, zdemolował gabinet, zamknął się w nim i nie chce z nikim rozmawiać. Twój szef gra o wielką kasę. Ostatnio przegrał samochód i oszczędności w ciągu dwóch tygodni - wyjaśni jej Michał w 1544 odcinku "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

A po chwili poprosi Izę w 1544 odcinku "M jak miłość", żeby pomogła mu stłumić zapędy Mariusza, bo to źle się dla wszystkich skończy. Czarny scenariusz Ostrowskiego ziści się kiedy późnym wieczorem Iza odbierze telefon od szefa. Wydawca uprzedzi ją, że przegrał firmę w karty, a ona została bez pracy. W trudnych chwilach dla Izy jak zawsze oparciem będzie Marcin.

To jednak jeszcze nie koniec nieszczęść Izy w "M jak miłość" z powodu Michała...

M jak miłość, odc. 1544: Iza (Adriana Kalska).
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1544: Iza (Adriana Kalska).
M jak miłość, odc. 1544: Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1544, Michał (Paweł Deląg), Mariusz (Mariusz Laskowski)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1544, Michał (Paweł Deląg), Mariusz (Mariusz Laskowski)
Najnowsze