M jak miłość, odcinek 1543: Wyjazd Janka przed ślubem z Sonią doprowadzi do nieszczęścia! Nawet Kisielowa nie pomoże - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1543: Wyjazd Janka przed ślubem z Sonią doprowadzi do nieszczęścia! Nawet Kisielowa nie pomoże - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1543: Wyjazd Janka przed ślubem z Sonią doprowadzi do nieszczęścia! Nawet Kisielowa nie pomoże - WIDEO

2020-11-16 21:53

W 1543 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) będzie musiała pogodzić się z tym, że ślub z Jankiem (Tomas Kollarik) prawdopodobnie się nie odbędzie. Mężczyzna został oddelegowany do pracy w Warszawie i będzie zmuszony do wyjazdu. Kisielowa (Małgorzata Różantowska) przewidzi najgorsze, czyli romans i zdradę Janka. Dlatego w 1543 odcinku "M jak miłość" zrobi wszystko, aby ten nie wyjechał. Niestety szybko okaże się, że Sonia będzie musiała porzucić marzenia o ślubie i szczęśliwym związku z narzeczonym.

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie wiedziała, że rozstanie z Jankiem tuż po zaręczynach, może być katastrofalne w skutkach. Niestety delegacja stanie się właściwie pewna. Kisielowa nie będzie chciała pogodzić się z myślą, że Janek wyjedzie i zdradzi Sonię. Postanowi zagrozić mu i zapewnić, że zostanie na miejscu.

- Poprosiłeś Sonię o rękę, dostałeś moje błogosławieństwo i chcesz dać nogę? Nie wykręcisz się sianem mój drogi, moja w tym głowa. (...) Załatwię to z górą i zostaniesz z nami na zawsze. - Zapewni Kisielowa w 1543 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Dramat Bartka po rozstaniu z Ulą! Nie będzie mógł już wrócić do żony

W 1543 odcinku "M jak miłość" Kisielowa postanowi uratować niedoszłe małżeństwo Janka i Soni, więc poprosi o pomoc Staszka (Sławomir Holland). Będzie przekonana, że urokiem osobistym i tym, że rzekomo były policjant ma dla niej słabość, zdoła przekonać go do pomocy. Poprosi Staszka, aby zainterweniował w sprawie Janka.

- Spróbuję się zorientować, ale niczego nie mogę obiecać. - Staszek nie będzie skory do pomocy w 1543 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Romans Józefa Modrego i Barbary. Wreszcie wyzna jej swoje uczucia

W 1543 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Sonia i Janek będą musieli się rozstać. To bardzo źle wróży dla ich przyszłego małżeństwa.

- Kochani, mam złe wieści. Nic się nie da zrobić w sprawie twojego wyjazdu. Rozmawiałam ze Staszkiem, on jest gotów poruszyć dla mnie niebo i ziemię, ale okazało się, że decyzja została już przyklepana w komendzie stołecznej. (...) Jak musisz jechać, to jedź, ale będę ci patrzeć na ręce! Sonieczka to mój skarb... - Wyzna Zofia. 

W 1543 odcinku "M jak miłość" Sonia będzie załamana. Zda sobie sprawę, że praca Janka może zawarzyć na ich dalszym życiu. Czy para się rozstanie, a żadnego ślubu w ogóle nie będzie? Jedno jest pewne, przed nimi trudny czas. 

Najnowsze