M jak miłość, odc. 1503. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1503. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość, odcinek 1543: Sonia zerwie zaręczyny z Jankiem! Dla niego ważniejsza jest kariera

W 1543 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych), szczęśliwa z zaręczyn z ukochanym Jankiem (Tomas Kollarik), dostanie obuchem w twarz. Jej narzeczony zaraz po wręczeniu pierścionka zwinie manatki i wyjedzie! Komendant policji w Lipnie wyruszy do Warszawy robić dalszą karierę. I w 1543 odcinku "M jak miłość" Sonia znów, zostanie sama. Nie na taki związek z Jankiem czekała całe życie! Czy zerwie zaręczyny?

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku serialu "M jak miłość" Sonia i Janek staną przed bardzo poważnym problemem. Dla obojga ważna jest praca, ale to on dostanie pewną propozycję nie do odrzucenia. I przyjmie ją!

Janek dostanie w 1543 odcinku serialu "M jak miłość" rozkaz przeniesienia do Warszawy. Nikt będzie oferował równolegle etatu dla jego narzeczonej, więc Janek stanie przed wyborem: albo dalsza kariera w policji, albo życie z Sonią. Ona też nie będzie miała ochoty na porzucenie Grabiny, przyjaciół i rodziny. 

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

W 154 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pierwszy poważny kryzys w - zdawałoby się zmierzającym do szczęśliwego zakończenia - związku Soni i Janka. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) stanie murem po stronie narzeczonej komendanta a zdecydowanie przeciw niemu. Może zacznie namawiać Sonię na ponowne rozważenie oświadczyn grabarza Leona (Dariusz Toczek)?   

Czy narzeczeni znajdą jakieś dobre wyjście z tej patowej sytuacji? A może Sonia będzie zmuszona w 1543 odcinku "M jak miłość" zerwać zaręczyny? 

Najnowsze

Materiał sponsorowany