M jak miłość, odcinek 1543:  Były chłopak Marysi ujawni jej tajemnicę sprzed lat! Nikt tego nie wiedział o Rogowskiej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1543: Były chłopak Marysi ujawni jej tajemnicę sprzed lat! Nikt tego nie wiedział o Rogowskiej

M jak miłość, odcinek 1543: Były chłopak Marysi ujawni jej tajemnicę sprzed lat! Nikt tego nie wiedział o Rogowskiej

W 1543 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak), dawny chłopak Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zdradzi jej wielką tajemnicę! Chłopak z podstawówki pojawi się w życiu córki Barbary (Teresa Lipowska) znienacka i wcale nie będzie miał ochoty go opuszczać... Wspominki sprzed lat i dawna czułość odżyją w 1543 odcinku "M jak miłość"! I cała rodzina pozna Marysię, jakiej nigdy w życiu nie widzieli na oczy...

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia w 1543 odcinku "M jak miłość" wybierze się na zjazd absolwentów swojej szkoły podstawowej. Przy tej okazji obudzą się jej wspomnienia o dawnym chłopaku, Jacku. A przewrotny los i fantazja scenarzystów serialu, zaraz go na jej drodze postawią! Jak do tego dojdzie?

W przychodni tego samego dnia w 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia natknie się na matkę... Jacka! Teresa (Jolanta Wołłejko) będzie miała prolem z lekarzem, który nie zechce wykonac jej pewnych badań. I wówczas Marysia właśnie wkroczy do akcji pomocowej i tym razem przypadkiem spotka Jacka we własnej osobie! 

M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu

- Z całego serca dzięki, Misiu! - rzuci się dziękować Marysi dawny chłopak. 

Rozczulona zbiegiem wypadków Rogowska w 1543 odcinku "M jak miłość" zaprosi Jacka do domu na kolację, gdzie rodzina nie będzie mogła jej poznać. Marysia nie tylko rozkwitnie na oczach wszystkich, ale i Jacek zacznie snuć opowieści, z których wyłaniać się pewnie zupełnie nieznana nikomu dziewczyna. Czy "Misia" będzie ciągnęła tę znajomość z Jackiem, który na stałe mieszka w Kanadzie, a całkiem nie dawno się rozwiódł? 

Pewne jest, że już w 1543 odcinku Arturowi Rogowskiemu pęknie serce... 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze