M jak miłość, odcinek 1542: Magda zniszczy Kamilę jednym spojrzeniem! Dogada się z Kamilem jak odsunąć ją od Piotrka

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1542: Magda zniszczy Kamilę jednym spojrzeniem! Dogada się z Kamilem jak odsunąć ją od Piotrka

M jak miłość, odcinek 1542: Magda zniszczy Kamilę jednym spojrzeniem! Dogada się z Kamilem jak odsunąć ją od Piotrka

2020-11-16 20:03

W 1542 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Kamil (Marcin Bosak) połączą siły, żeby Kamila Jabłońska (Anna Gorajska) wreszcie zrozumiała gdzie jej miejsce! I to na pewno nie przy Piotrku (Marcin Mroczek). Przyjaźń prawniczki ze Zduńskim będzie tak działać Magdzie na nerwy, że przy każdej okazji będzie jej okazywać niechęć. Zauważy to Kamil, który w 1542 odcinku "M jak miłość" zorientuje się też, że Kamila bezczelnie uwodzi Piotrka. W głowie Gryca zrodzi się myśl jak ją powstrzymać. Dogada się z Magdą, żeby pozbyć się Kamili raz na zawsze! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamila będzie miała kolejnego wroga w kancelarii. Właściwie tylko Piotrek będzie tak zaślepiony przyjaźnią z Jabłońską, która stale go podrywa i chce zniszczyć jego małżeństwo, że wytrzyma jej obecność w biurze. Nawet Kamil dostrzeże do czego jest zdolna Jabłońska kiedy przyłapie ją w intymnej sytuacji z Piotrkiem. Jako przyjaciel Kingi (Katarzyna Cichopek) postanowi działać od razu. Zwłaszcza, że w 1542 odcinku "M jak miłość" będzie świadkiem jak Magda przywołuje Kamilę do porządku.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Kamil weźmie się za Kamilę. Znajdzie sposób na kochankę Piotrka?

- Miło tu u was... Powoli zaczynam się czuć jak u siebie. A czy mogę dostać kawę? - z twarzy Kamili w 1542 odcinku "M jak miłość" ani na chwilę nie zniknie szyderczy uśmiech. Ale Magda nie da się nabrać. Też uzbroi się w podobny uśmieszek i pokaże Jabłońskiej gdzie jej miejsce. - Skoro jak u siebie to sama sobie możesz zrobić, prawda? Tam jest kuchnia!

Kamil w 1542 odcinku "M jak miłość", który zobaczy te uprzejmości na własne oczy, nie będzie owijał w bawełnę. - Nie lubisz jej... A dlaczego? Jest intrygująca, ma coś ciekawego w sobie...- Nie denerwuj mnie!- Co? Wpadła w oko Piotrkowi? - Gryc zacznie podejrzewać, że Zduński dał się omotać. Jednak Magda w 1542 odcinku "M jak miłość" w to nie uwierzy. - Nie gadaj głupot dobrze!- I co my możemy z tym zrobić? Patrz i ucz się! - rzuci Kamil i przystąpi do ataku na Kamilę.

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

Tyle tylko, że jego uwodzicielski urok nie podziała na prawniczkę i to ona w 1542 odcinku "M jak miłość" będzie górą.Do tego stopnia, że Gryc własnoręcznie będzie musiał jej zaparzyć ulubioną kawę. Klęskę Kamila zauważy nie tylko Magda, ale i druga sekretarka Anita (Melania Grzesiewicz). Oczywiście on nie da po sobie poznać, że nic nie zdziałał. - Co nie poszło ci z Kamilką? - zapyta wcale niezaskoczona Magda. - Leci na mnie! Dobra, doceń to, że się starałem... - odpowie Gryc.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki - ZWIASTUN

Na tym jednak nie koniec, bo wkrótce w "M jak miłość" to Kamil zajmie miejsce Piotrka u boku Kamili. I spróbuje kolejny raz ją poderwać, żeby wreszcie odczepiła się od Zduńskiego.

M jak miłość odc. 1542. Kamila (Anna Gorajska), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Kamila (Anna Gorajska), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1542. Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1542. Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość, odcinek 1542, Kamila (Anna Gorajska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542, Kamila (Anna Gorajska), Kamil (Marcin Bosak)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze