M jak miłość, odcinek 1542: Kamil przyłapie Kamilę i Piotrka razem! Wmiesza się w ich romans

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542: Kamil przyłapie Kamilę i Piotrka razem! Wmiesza się w ich romans

M jak miłość, odcinek 1542: Kamil przyłapie Kamilę i Piotrka razem! Wmiesza się w ich romans

2020-11-12 22:48

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamila (Anna Gorajska) i Piotrek (Marcin Mroczek) coraz mniej będą się kryć z łączącym ich uczuciem. Na trzymanie za rękę, buziaki i przytulanie pozwolą sobie nawet w kancelarii. O ile Magda (Anna Mucha) będzie zgorszona ich zachowaniem, tak Kamil (Marcin Bosak), który lubi intrygi, wyczuje możliwość do niezłej zabawy i wmieszania się w całą sytuację. Kiedy przyłapie Zduńskiego z kochanką w 1542 odcinku "M jak miłość" w głowie zrodzi mu się plan.

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

1542 odcinku "M jak miłość" Kamil zobaczy jak Kamila i Piotrek pędzą do biura jak dwójka nastolatków. Wysiądą z taksówki wprost na strumień deszczu i łapiąc się za ręce pobiegną do pracy. Będą bawili się w najlepsze, ale nie zauważą, że ktoś ich obserwuje. Kamil z ironicznym uśmieszkiem spostrzeże, że Zduński kompletnie zapomniał o Kindze (Katarzyna Cichopek).

- Ooo, no proszę jaka sytuacja... - powie Gryc z chytrym uśmieszkiem w 1542 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1542: Matka Poli nie będzie jej chciała. Córka Kamila poprosi Anitę, żeby była jej mamą

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

W 1542 odcinku "M jak miłość" także Magda dostanie kolejne sygnały, że Zduński zakochał się w koleżance z pracy. Będzie przytulał kochankę nawet podczas pracy. Kamil zauważy jak Budzyńska ja traktuje.

- Nie lubisz jej? Dlaczego? Ma coś w sobie... Jest intrygująca - Gryc spróbuje podpuścić Magdę. 

- Nie denerwuj mnie...

- Co, wpadła w oko Piotrkowi?

- Nie gadaj głupot, dobrze? - Magda będzie naprawdę zła w 1542 odcinku "M jak miłość", ale to nie zrazi Kamila.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil posunie się do podrywania Kamili! Będzie chciał ją przetestować i sprawdzić, czy on też się jej spodoba i zacznie z nią flirtować. Gryc spróbuje zrobić wrażenie na kochance Piotrka, ale okaże się, że tylko Zduńskiego darzy gorącym uczuciem. Ku jego zdziwieniu, Kamila nie będzie skora do romansowania. W 1542 odcinku "M jak miłość" okaże się, że chyba naprawę pokochała tylko Piotrka. Kamil zacznie bacznie się im przyglądać, a znając go, można się spodziewać z jego strony prawdziwych kłopotów. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze