M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Dostanie kolejny dowód, że zdradza ją z Kamilą - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Dostanie kolejny dowód, że zdradza ją z Kamilą - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Dostanie kolejny dowód, że zdradza ją z Kamilą - WIDEO

2020-11-10 10:47

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) nadal się nie pogodzą, a romantyczny wyjazd do domku letniskowego pod Warszawą zamiast Zduńskich do siebie zbliżyć, jeszcze bardziej ich poróżni. Nie dość, że skłóceni małżonkowie się nie dogadają, to jeszcze prawniczka Kamila (Anna Gorajska) doleje oliwy do ognia. Poza tym w 1541 odcinku "M jak miłość" Piotrek znów wypomni żonie romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Wściekła Kinga nie wytrzyma i ucieknie od ukochanego. Będzie miała też kolejny dowód zdrady! Zobaczcie już teraz przedpremierowe sceny w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek wyjadą razem na krótkie wakacje, żeby z dala od dzieci wyjaśnić sobie wszystko, spokojnie porozmawiać i jakoś się dogadać. Oboje jednak będą przekonani o zdradzie współmałżonka. Ona nie będzie mogła zapomnieć pocałunku Piotrka z Kamilą, który widziała na własne oczy. Z kolei on, nadal zazdrosny o brata, nie pogodzi się z tym, że Paweł zajął jego miejsce przy żonie i zakochał się w Kindze. 

Na domiar złego w 1541 odcinku "M jak miłość" Zduński wciąż pozostanie w kontakcie z Kamilą, co bardzo zdenerwuje Kingę i doprowadzi do kolejnych kłótni. Bo Jabłońska nie da Zduńskiemu odetchnąć nawet na chwilę. Cały czas będzie go nękać telefonami pod pretekstem prowadzonej przez nich wspólnie sprawy. Coraz bardziej wściekła Kinga wygarnie mężowi, że ma dosyć jego przyjaciółki.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

I tak napiętą sytuację pogorszy jeszcze fatalna pomyłka Piotrka, który w 1541 odcinku "M jak miłość" pomyli Kingę z Kamilą. Przez sen powie imię prawniczki, zamiast własnej żony. Dla Zduńskiej tego będzie już za wiele. - No odbierz, nie każ czekać dziewczynie z twoich snów! - sprowokuje kolejną awanturę. Przy okazji wypomni mężowi, że jego wyjazd do USA to nie była tylko delegacja służbowa. - Ciężko pracowałem... - zacznie się bronić Piotrek. - O bardzo! Jeżdżąc z Kamilką po parkach narodowych!- Tak myślisz? Że to właśnie robiłem? - Gówno mnie obchodzi co robiłeś i z kim!

Wzburzony Piotrek w 1541 odcinku "M jak miłość" nie pozostanie Kindze dłużny. Znów oskarży ją o romans z Pawłem. - Mam tego dość! Czepiasz się o jakąś Kamilę, a sama masz swojego pocieszyciela i przyjaciela!

Patrz też: M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Nie zniesie dłużej oskarżeń o romans z Pawłem

To wystarczy , by w 1541 odcinku "M jak miłość" zraniona Kinga spakowała się i uciekła od męża. Wybiegnie z domku letniskowego z jedną torbą i na leśnej drodze złapie okazję. Ruszy w drogę powrotną do Grabiny, zostawiając Piotrka samego na ich romantycznych wakacjach. Zduński nie zdoła jej dogonić, ani zatrzymać.

Sprawdź też: M jak miłość. Piotrek wplącze się w toksyczny romans z Kamilą! Kochanka wykorzysta słabość Zduńskiego - WIDEO

Kryzys u Zduńskich w "M jak miłość" będzie prowadził ich prosto do rozwodu.- Kinga i Piotr nie potrafią porozumieć. Mają tak silne emocje, gdzieś one tam buzują, że każda rozmowa kończy się kłótnią. Na tę chwilę dzieje się bardzo źle... - zapowiedziała Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Piotrek jest zazdrosny o brata głównie dlatego, że Paweł stał się nagle głową jego rodziny. Przyjeżdżając zobaczył, że tak naprawdę nie ma dla niego miejsca w tym domu. To go bardzo denerwuje i frustruje. Dlatego wyładuje swoją frustrację na Kindze i Pawle... - dodał Marcin Mroczek.

M jak miłość odc. 1541. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odc. 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze