M jak miłość, odcinek 1542: Magda przez córkę Kamila zapomni o Budzyńskim i własnym synu

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542: Magda przez córkę Kamila zapomni o Budzyńskim i własnym synu

M jak miłość, odcinek 1542: Magda przez córkę Kamila zapomni o Budzyńskim i własnym synu

2020-11-14 14:56

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) znów stanie się przyczyną afery u Budzyńskich. Magda (Anna Mucha), której najwidoczniej nie opuściły uczucia do Gryca, ponownie postanowi pomóc mu przy opiece nad Polą (Hanna Nowosielska). Sprawy Kamila pochłoną ją do tego stopnia, że zapomni o problemach własnego syna Maćka (Franciszek Przanowski) i wystawi Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1542 odcinku "M jak miłość" znów wybierze czas z Kamilem, a kiedy pojawi się na kolacji z Andrzejem ubrana w dres, jego mina będzie mówić wszystko.

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Magda zobowiąże się do pomocy Kamilowi. Obieca, że odbierze z przedszkola małą Polę, ale szybko o tym zapomni. Kiedy zorientuje się co zrobiła, popędzi do domu Gryca. Na szczęście po dziewczynkę pójdzie Anita (Melania Grzesiewicz). Kiedy Kamil wróci do domu zobaczy, że obie kobiety poświęcają się opiece nad jego dzieckiem. Magda w 1542 odcinku "M jak miłość" kompletnie zapomni, że ma obowiązki również w swojej własnej rodzinie... 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Tylko Anita zlituje się nad 5-letnią córką Gryca - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

W 1542 odcinku "M jak miłość" Andrzej umówi się z żoną na kolację. Będą mieli rozmawiać o Maćku, który coraz bardziej się od nich oddala. Wszystko za sprawą tego, że chłopak chce wyjechać z dziewczyną pod namiot, a Magda mu na to nie pozwala. Niestety Budzyńska będzie tak zajęta sprawami Gryca, że zapomni o synu i mężu. Kiedy w 1542 odcinku "M jak miłość" wparuje do restauracji w dresie, Andrzeja mina powie wszystko. Zobaczy, że żona nie traktuje go poważnie. 

M jak miłość, odcinek 1542: Sandra straci syna Damiana! Zapłaci za to, że była prostytutką

W 1542 odcinku "M jak miłość" Magda spróbuje jakoś się z tego wytłumaczyć.

- Idealny strój na uroczystą kolację - skwituje Andrzej, patrząc na żonę ubraną w dres.

- Przepraszam, ale musiałam odebrać Polę z przedszkola. Kamil zupełnie Poli nie ogarnia, a co dziecko winne? 

- Tak się zastanawiam... Nie chciałaś przyjść na kolację czy nie chciałaś rozmawiać o wyjeździe Maćka...

- Nie no tylko po prostu zapomniałam o dziecku i... cała ta afera z Polą i Kamilem... - Magda jeszcze bardziej się pogrąży w 1542 odcinku "M jak miłość", Andrzej będzie zażenowany zachowaniem żony.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze