M jak miłość, odcinek 1542: Kamil poderwie Kamilę, żeby wzbudzić zazdrość w Magdzie. Szokujący finał intrygi!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1542: Kamil poderwie Kamilę, żeby wzbudzić zazdrość w Magdzie. Szokujący finał intrygi!

M jak miłość, odcinek 1542: Kamil poderwie Kamilę, żeby wzbudzić zazdrość w Magdzie. Szokujący finał intrygi!

2020-11-13 11:09

W 1542 odcinku "M jak miłość" intrygant Kamil (Marcin Bosak) wymyśli szatański plan, jak za jednym razem wzbudzić zazdrość w Magdzie (Anna Mucha), żeby znów zaczęła się nim interesować i jednocześnie odsunąć Kamilę (Anna Gorajska) od Piotrka (Marcin Mroczek) i trochę się zabawić. Kiedy nakryje Zduńskiego z kochanką, od razu zobaczy pole do popisu swoich uwodzicielskich umiejętności. W 1542 odcinku "M jak miłość" nikt się nie będzie spodziewał, że w taki sposób zacznie uwodzić koleżankę z pracy! Osiągnie swój cel, bo Budzyńska będzie naprawdę wściekła!

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie świadkiem, jak bliskie relacje łączą Kamilę i Piotrka. Zobaczy, że kochankowie nie powstrzymują się od czułości nawet w pracy. Także Magda nie będzie obojętna na te sceny. Gryc od razu wyłapie jej wściekłość. 

- Nie lubisz jej? Dlaczego? Ma coś w sobie... Jest intrygująca - Powie by ją podpuścić. 

W głowie Kamila zrodzi się szatański plan. Gdyby tak uwiódł Kamilę, której nie lubi Magda, ona znów zaczęłaby o nim myśleć i na pewno byłaby zazdrosna. Przy tym można by utrzeć nosa Zduńskiemu. W 1542 odcinku "M jak miłość" kochający takie obroty sytuacji Gryc, przystąpi do działania. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1542: Matka Poli nie będzie jej chciała. Córka Kamila poprosi Anitę, żeby była jej mamą

M jak miłość, odcinek 1542 ZWIASTUN. Kamil pozbędzie się Poli! Sekretarka Anita nie pozwoli mu skrzywdzić córki

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil od razu przystąpi do uwodzenia Kamili. Zastanie ją w kancelaryjnej kuchni i od razu wpadnie na pomysł jak zacząć flirt.

- Tego pani szuka? - Zapyta Kamil wskazując na filiżankę do kawy.

- Taaak - odpowie zaskoczona Kamila

- Pani pozwoli, że zgadnę. Podwójne espresso, czarne jak noc, bez cukru, bez mleka. 

- Dokładnie - Kamila będzie pod wrażeniem pewności siebie Gryca. 

W 1542 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Kamila również potrafi się zabawić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Kamila rzuci się na Kingę! Zrobi z niej potwora, bo Budzyński rozdzieli ją z Piotrkiem

W 1542 odcinku "M jak miłość" Jabłońska nie da się tak łatwo podejść.

- Dobry jestem? - Zapyta Gryc?

- Nawet bardzo... A mógłby mi to pan przynieść do sali konferencyjnej? Dziękuję. - Kamila na tym utnie wszelkie próby flirtu, odwróci się i wróci do pracy.

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil przeliczy się co do swoich umiejętności romansowanie i spostrzeże, że Kamila chyba faktycznie czuje coś do Piotrka. Magda natomiast, która z początku będzie zła o pomysły kolegi, widząc rezultaty jego podrywów, po prostu się zaśmieje.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze