M jak miłość, odcinek 1540: Pijaństwo Lilki, Ewki i Ali i romanse z klientami. Doprowadzą bistro Kingi do ruiny!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1540: Pijaństwo Lilki, Ewki i Ali i romanse z klientami. Doprowadzą bistro Kingi do ruiny!

M jak miłość, odcinek 1540: Pijaństwo Lilki, Ewki i Ali i romanse z klientami. Doprowadzą bistro Kingi do ruiny!

2020-11-07 9:57

W 1540 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka), Ewka (Jowita Chwałek), i Ala (Alicja Ostolska) totalnie przesadzą. Oprócz Ewy, wszyscy dostaną się na studia, więc zaczną pić. W najgorszym stanie będzie właśnie niedoszła studentka. Zostanie odrzucona w rekrutacji, więc tak się upije, że nie dojdzie o własnych siłach do domu. Rozpuszczone dziewuchy oleją interes Kingi (Katarzyna Cichopek) i nawet nad ranem nie będą dostatecznie trzeźwe, aby otworzyć bistro. Zduńska wpadnie w szał, kiedy zobaczy w jakim stanie są dziewczyny.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" Lilka i Ala będą już wiedziały, że dostaną się na upragnione studia. Tylko Ewa nie przejdzie pomyślnie rekrutacji. To nie będzie im przeszkadzało w świętowaniu Impreza wymknie się spod kontroli. O ile Lilka i Ala jakoś się jeszcze powstrzymają, tak Ewa upije się niemalże do nieprzytomności. W 1540 odcinku "M jak miłość" to Mateusz (Krystian Domagała) będzie musiał nieść dziewczynę do łóżka, bo o swoich siłach nie da rady tam dojść.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Kinga wyzna Magdzie co jej zrobiła kochanka Piotrka! Wykorzysta, że nie uprawia seksu z mężem

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

W 1540 odcinku "M jak miłość" skrajnie pijane dziewczyny zasną na rano do pracy. Kinga szarpnie za klamkę bistro, ale okaże się być zamknięte. Podejdzie do dziewczyn i wściekła zacznie się pytać dlaczego lokal jest zamknięty. Kiedy zobaczy stan dziewczyn, wszystko stanie się jasne. W 1540 odcinku "M jak miłość" Lilka, Ewa i Ala bezczelnie zaczną kłamać, że rozmawiały do późna o pracy i studiach. Zduńska nie wytrzyma.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Budzyński wypędzi Kamilę z kancelarii. Kochanka Piotrka zaatakuje Kingę

W 1540 odcinku "M jak miłość" nie tylko pijaństwo studentek będzie zaskakujące. Także zachowanie Ali pozostawi wiele do życzenia. Ala zakochała się w Rafale (Jakub Kucner). Nie będzie miała głowy do pracy, bo wciąż zajmie się rozmyślaniem i czekaniem na ukochanego. Kiedy w końcu w 1540 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do bistro, rzuci mu się w ramiona. Dziewczyna straci głowę i zapomni o obowiązkach. Czy przez to wszystko Kinga podejmie decyzję o zwolnieniu dziewczyn? Jedno jest pewne – zawiodły ją bardzo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze